Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor alszok így nem tudok...

Amikor alszok így nem tudok felkelni az álmomból így mint ha bentrakadnek ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
SOS!
2022. júl. 30. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
He?
2022. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bent ragadok az álmomban!
2022. júl. 30. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ezt most az álmodból írod vagy közben felébredtél? Mert akkor nem ragadtál bent.
2022. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már fent vagyok
2022. júl. 30. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Tehát nem "ragadtál bent". Akkor mi a kérdés? Ezúttal magyarul írd, ha kérhetem.
2022. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia! Remélem még aktuális a kérdés


Én tudom miről beszélsz, régen sokszor volt ilyen álmom, de akiknek még nem, azok által nagyon le leszek pontozva, de nem baj, használd a technikákat nyugodtan (magam tapasztaltam ki)


1. Öld meg magad! Bármit csinálhatsz. Én általában kést keresek/lépcsőkröl ugrálok le, fárasztó, de előbb-utóbb ezzel is halált idézel elő. Mivel nem tudja a halált megálmodni az agyad, muszáj lesz felébrednie.


2. Ez nem mindig működik, de ha 2-t pislogsz, néha autómatikusan felébredsz, nekem be szokott válni.


Ilyen létezik, sőt, nekem nagyon gyakori volt egy időben. Ez is egy álom "típus" szerintem, de magyarázatot nem tudok adni rá, szerintem hasonló az alvás paralízisre.

2022. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pl tzdom kívánni egy piszolyt? Az álmomban?
2022. aug. 29. 15:30
 8/8 anonim válasza:
#7 az álom erőségétől függ hogy át tudod-e fordítani tudatos álmodásba, nekem egyszer sikerült. Próbáld meg pl. hogy próbálsz eltűntetni dolgokat, pl.: "ez az asztal ne legyen itt", és utánna kezdj el kívánni "jöjjön vissza az asztal", stb. #6-os voltam
2022. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!