Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik önként felvesznek maszkot?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy kihalt külvárosi helyen megy az utcán egyedül maszkban.
2022. júl. 31. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Ő dolga. Semmi közöd hozzá.
2022. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, nekem olyan mindegy, szóval ha ő ettől jobban érzi magát, akkor csinálja csak.
2022. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Semmi.

Mert lehet, h eppen valamilyen operaciora var es nem kaphat el semmilyen betegseget.


Igyekszem a sajat dolgommal foglalkozni, ajanlom neked is.

2022. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Amig nem üvölti hogy rablás addig felőlem hordhatja.
2022. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne hogy véleményünk legyen?
2022. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem feltétlenül a covid miatt hordja. Lehet, hogy a légszennyezés miatt vagy esetleg szorongás miatt, vagy valami nem tetszik az arcán. Én például a szociális szorongásom miatt hordom, még utcán is, ahol senki nincsen.
2022. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Én boltba veszem fel, mert kemót kapok.

Sőt felveszi a férjem is ezért, meg a kisfiam is. Pont nem érdekel, hogy megnéznek, bár azért kicsit zavaró.

Sőt van olyan őssejt kezelés is, hogy az illető a saját kertjébe is maszkba mehet ki, vagy több hónap után is úgy sétálhat, hogy embereket kerülve maszk és kesztyű.

Nem kellene ítèlkezni, míg nem jársz a másik ember cipőjébe.

2022. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Semmi. Nem csak a covid miatt hordhat vki maszkot. De ha meg amiatt hordja is, az ő dolga.
2022. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Biztos oka van. Pl. Kezelés alatt áll, kemót kap, vagy műtétre vár. Sok eset van, amikor nagyon szerencsés elkapni vmit, nemcsak a covidot.
2022. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Én sokat utazom vonaton, nagyon ajánlatos felvenni. Nem is a többi utas miatt, hanem a légkondi csak keringteti a levegőt és nem szűri ki belőle még az apróbb port sem (pláne a vírusokat !!) és már évek óta a vonatra felszállás után pár perccel köhögni kezdek maszk nélkül.
2022. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!