Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik önként felvesznek maszkot?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy kihalt külvárosi helyen megy az utcán egyedül maszkban.
2022. júl. 31. 15:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Én is sok helyen felveszem, például kihalt helyen a szabadban azért hordtam már tavaly nyáron is és idén is fogom, mert parlagfű allergiás vagyok, és el nem mondhatom, mennyivel jobb maszkban, mint ha nem viselem. Férjem ugyanez a kategória, csak ő fűpollenre allergiás.

Egyébként mindenkinek az ő dolga, ha felveszi, hogy rólam mit gondolnak, az sem érdekel, ha valaki kérdezi, megmondom, és kész.

2022. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2%
Komformista, félős, a médiából mindent kritika nélkül elfogadó és magukat mindennek alávető emberként azonosítom őket.
2022. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
És az eszedbe sem jut 12es, hogy valami egészen más, súlyos betegsége van az illetőnek, igaz?
2022. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13.


Nekem pld nem mert a virus előtt ilyet nem igen láttam. Előtte nem voltak ilyen betegek vagy mi?

2022. júl. 31. 22:01
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

14. Az én anyósom pl. már a járvány ideje alatt lett súlyos autoimmun beteg. tekintve, hogy a járvány cirka két éve kezdődött, elég könnyen előfordulhat, hogy valaki a vírus a megjelenése előtt nem volt ilyen beteg.

Hihetetlen, milyen szemellenzős vagy.

2022. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Én Bp-n szinte mindig felveszem, mert undorító, milyen koszos-poros a levegő.


Naponta mosom a hajam és mindig sötét a víz. :(

2022. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

15os, teljesen egyetertek veled.


Altalaban az ilyen szuklatokorueknek szokott beinteni az elet, kap egy lecket.

Ne adj Isten valaki mondjuk rakos lenne vagy o, vagy valaki a csaladjabol, mindjart megertobben tudna reagalni az ilyen dolgokra.


Ezert nem is ertem, h mire jo ez az ismeretlenul itelkezes...

Most oszinten, nem mindegy, miert hord mas maszkot? Faj az neked?

2022. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9%
12-es vagyok. 13-as! Nem krvára mindegy amúgy, hogy én mit gondolok?
2022. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Már háromszor túl vagyok a covidon, nem igazán viselt meg, nem is félek tőle, egyedül az idős családtagjaim védem tőle. Viszont három műtét előtt kötelező sajnos a maszkviselet, pedig nyilván utálom, főképp szemuvegeskent.
2022. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!