Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom megemészt...

Egyszerűen nem tudom megemészteni, hogy sose leszek egészséges és más életem lesz, mint a többieknek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 27 éves vagyok, 2019 óta SM beteg és a mai napig nem tudom elfogadni. A létező összes dolgot kipróbáltam de semmi változás(pszichológus, pszichiáter, alternatív dolgok stb.)

Van szerető családom, párom aki elfogad így, barátaim és munkám is de akkor se. Nem vagyok elégedetlen de annyira rosszul tudok lenni lelkileg, hogy azt nem is tudom leírni.


Szeretnék munkát váltani de örülök, hogy egyáltalán van és tudok dolgozni. Kisebb nagyobb tüneteim vannak, nem állandóak de leginkább lelkileg vagyok rosszul és a sok stressz ami ront.


Olyan bizonytalan a jövőm, bármikor lehet rosszabb és küzdeni sincs kedvem.

Az egészséges emberek meg folyton sírnak, hogy nem jön össze ez meg az üzlet, pénz stb. De nekik van értelmük küzdeni hisz a legnagyobb kincs az övek az EGÉSZSÉG !

Vissza kéne térjen az élet kedvem de nem fog tudni, hisz az egész életem megváltozott. Egyáltalán mi értelme van élni így? Egy beteg embernek miért..



2022. aug. 5. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az SM annyira kezelhető és kordában tartható betegség, hogy semmit nem rövidít az ember életén, minőségét sem számottevően. Meg kell találni a megfelelő terápiát, a shubokat elkerülni, illetve pszichésen túl kell tenni magad ezen. Lehet SM-mel élni ugyanúgy.
2022. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!