Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom,hogy rengeten megfogtok...

Tudom,hogy rengeten megfogtok most ez miatt “kövezni”, elítélni..?

Figyelt kérdés

és tisztában vagyok én is sajnos azzal hogy ez elgyáltalán nem megoldás amit csinálok. A részletekbe nem mennék bele,viszont ha tudtok próbálnátok egy picit is segígeni? Tegnap sajnos nem egy-nem két szem nyugtatót szedtem be. Jobban vagyok már valamennyire viszont még mindig érzem a hatását, ami természetesen és tudom hogy napokig ez lesz.. viszont próbalok jobban lenni. Nem tudom mennyire hatásos, és hogy segít e ez már vala’it, de rengeteg folyadékot fogyaszom, ettem is, citromos vizet iszok cukokkal, édességeket eszek. Megfordult a fejemben az is hogy megpróbalok hányi nem tudom mennyire lenni hatásos, mert tudom mert felszívodott a gyógyszert.

Nagyon szépen koszonom azoknak akik probalnak segiteni es tancsot adni, megértem a masik reszet is hogy ez tenyleg nem megoldas de szepen megkerem oket hogy ezt kulturalt kertek kozt kozljek velem, mert hidd el soha tobbet megyek vele jelenleg en is!

Tovabbi szep napot nektek!



2022. aug. 5. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Felesleges hanytatni magad. Az a mennyiség már rég felszivodott.


Szerintem így 1 nap tavlatabol nem lesz már semmi extra, előbb-utóbb kihevered. Viszont ha mégse akkor orvos.

2022. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát most már ne hányjál, mert már rég nincs ott! Mit akarsz a citromos víztől meg az édességtől? Mért nem mész pszichológushoz? És mi az a probléma, ami ide vezetett?
2022. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szerezd be a magyar helyesírás szabályainak 12. kiadását. Addig sem a nyavajáddal foglalkozol. ;)
2022. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

3-as újra megkérdezem: kezelteted már a kenyszerbetegseged?

Tudom, szerinted a helyesírási szabályzat a legfontosabb olvasmány az életben, de ez se egészséges ám, ha a nyelvtani hibák így kizokkentenek téged :(

2022. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
#4: Nem elég beszerezni, olvasni is kéne: a nyavalya ly-nal helyes.
2022. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A muszály meg j vel és az ilyesztő is. De úgy nagyon ronda. A nyavajához nem méltó a ly.
2022. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ízlésficamod is van, kedves 6-os. Nem fáj?
2022. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

4. Az embert a beszéd és az írás emelte ki az állati sorból. Kényszerbetegség ha valaki tudja használni a nyelvet? :D Azért ne nevezd már ki magad pszichológusnak. :D

Értelmes embernek elég borzalmas olvasni ha valaki 3 szót nem képes leírni helyesen egymás után. Nem egy két helyesírási hibáról van szó, vagy elütésről. Konkrétan nem tud magyarul szerencsétlen és az a legnagyobb gondja, hogy bevett pár szem nyugtatót? Tiszta vicc az egész. :D

2022. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
8: Értelmes embernek az is borzasztó, hogy téged ennyire hidegen hagy a kérdező mondanivalója, félelmei és fájdalma. Szomorú, hogy ennyire felszínes vagy.
2022. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

8 igen, bocs, de elég fura hogy feljossz ERRE az oldalra mások lelkiproblemaira azt kommentelni, hogy nyelvtani hibát vétett.

Te burokban élsz vagy mi? Az emberek nagy többsége vét helyesírási hibákat, mégis tökéletesen célba ér az üzenet. Persze nyilván mikor te osszeulsz a menza klubbal és szivarozva dumalgattok valami nagyon fennkoltrol akkor nehéz elképzelni, hogy a legtöbb embernek ez nem ment, és soha nem is fog menni.

2022. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!