Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ikyenkor? Honvéd...

Mit tehetnék ikyenkor? Honvéd kórházban kb semminek nézik ezt, de én erzem a fájdalmam..?!

Figyelt kérdés

Katona vagyok, gerincemmel problema van folyamatos hatfajasaim vannak es sajnos felküldtek a honvédkórházba pestre de ott csak 1 hónap felmentést kaptam és az alatt nyilvan nem javul a gerinc mert ez sajnos tartós (scheuermann), hogyan szerelhetnék ezzel le avagy szerezhetnék több felmentést?

Mert leszerelni nemlehet, gerincem meg csak egy van...



2022. aug. 8. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Már volt kérdésed ezzel kapcsolatban, de még mindig nem tudjuk, hogy miért nem lehet leszerelni.

Megírnád az okát?

2022. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Gerinc ferdülés?


Jogi trükköket nem tudom.

Gyógytorna, és megfelelő orvos megtalálása.

Utóbbi nagy kihívás lesz.


Gyógytorna a megfelelő izmokat erősítve csökken a fájdalom. Nyilván erősen függ az elváltozás mértékétől. Szakember tudná megmondani mit és hogyan lehet ezzel kezdeni. De ennek sorozáskor ki kellett volna derülnie, és ezzel fel sem vehetnek katonának pont az említett fájdalom miatt.

Gondolom ez így itt alakult ki, így mondjuk a Pilates hasznos lehet adott esetben.


Rendes egészségügyi ellátás nem létezik MO -n. Nem erre hanem semmire.

2022. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem szerelhetsz le?!?! Nem értek az ilyen dolgokhoz, de b@374m3g ahogy te is írtad CSAK EGY GERINCED VAN? Én nem is értem mi az hogy valaki nem szerelhet le amikor itthon csak önként bevonulók vannak…
2022. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem lehet leszerelni, ez egy munkahely, nem hadkötelezettség. A járvány dúlása alatt volt az egészségügyben és a rendőrségnél felmondási tilalom, de már annak is vége.
2022. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ha leszerelest beadja vki elbiraljak es utana is honapok mire lépni lehet

Addigra meg csak rosszabb lesz a gerinc

2022. aug. 8. 11:19
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Be se adtad! Nem tart hónapokig, mire elbírálják. Mondjuk, ezt az elbírálás szót se értem, jogod van a szerződés szerinti felmondáshoz. Mi van a szerződésben?
2022. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb pár hónapot várni, mint éveket, nem gondolod?💁🏻‍♂️
2022. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lejar a szerzodesem januarban, kár igazából be is adni mert kb addigra szerelnének le

Csak hát addig még van pár akrobatikus mozdulat amit kikellene hagyni a gerinc miatt

2022. aug. 8. 11:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi alkalmatlansági papírral biztos, hogy nem tart 5 hónapig. A seregnek se érdeke lebénult katonákat termelni. Kezdeményezd az orvosnál az alkalmatlanná nyilvánításodat. Hol volt ez a betegség a felvételi vizsgálaton? Nem most keletkezett!
2022. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez a kerdes h az alkalmatlansagi papirt hol lehetne csinaltatni, honved korhaz bpn kb max akkor nyilvanit alkalmatlannak ha leesik a lábam
2022. aug. 8. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!