Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Na ez érdekes, mitől lehet...

Na ez érdekes, mitől lehet ez? :) Ma kaptam meg az első oltást természetesen covidra. Ott a kórházban semmi, az ég egy adta világon SEMMI bajom nem volt, nem éreztem fájdalmat, nem is szédültem stb. folyt köv. lent

Figyelt kérdés

Este, ahogy vettem le a ragtapaszt, pár perc múlva elkezdtem szédülni, elöntött a forróság érzés (nem, sajnos nem jó csajt láttam :D ) , és egy pillanatra összecsuklottam. Pár másodperc kiesett, de utána egyből jobban lettem, azon tértem magamhoz h az ágyamon ülők.


Teljesen jól vagyok azóta, nincs lázam :)



2021. szept. 28. 19:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Milyen taktikákat tanácsoltok, h ez a köv. ragasztólevételnél ne legyen? Oltáson semmi gond nem volt. Esetleg 1-2 pohár víz az ágy mellé?
2021. szept. 28. 19:53
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Mi a kérdés? Sima oltási mellékhatás, nem mindenkinek egyforma..
2021. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
33%
. Rieieidjdjdjdjj
2021. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Lesz ez még szebb is

Nem rosszból

Igen,oltási mellékhatás

2021. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon mindenkinek, kivéve annak aki véletlenül lefejelte a billentyűzetet, neki jobbulást, ha megsérült :) " Rieieidjdjdjdjj" :)


Tudom h nem rosszból írtad 4-es :)


"Szebb" nem hiszem h lesz, mert jól vagyok. :)

2021. szept. 28. 20:05
 6/14 A kérdező kommentje:
A pohár víztől meg magamhoz térek, ha újra szédülnék a második oltásnál este a ragtapasz levételnél, egyéb trükk? :)
2021. szept. 28. 20:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Jobbulást!Legyél is jól mindig.Vigyázz magadra!Vizet igyad mindig

#4

2021. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a jókívánságot és a tanácsot 4-es, egyben 7-es :) Rendes ember vagy. :)

Te is vigyázz magadra, szép estét! :)

2021. szept. 28. 20:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Szép estét neked is!Te is biztos rendes ember vagy!
2021. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2021. szept. 28. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!