Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire nem...

Hogy lehetnek ennyire nem komplettek az orvosok a covid miatt?

Figyelt kérdés
Már bocs, de hadd döntsek már én magam arról, hogy fiatalon nagy eséllyel el akarok-e szenvedni egy magasvérnyomást hosszú időn keresztül és a többit (kinek milyen mellékhatást okoz) vagy pedig átvészelem. Nincs betegségem, kicsi az esély nagyon, hogy belehalnék. Hihetetlen mennyire szektásak, szinte leszedik a fejed ha nem oltatod be magad. Nem egy ismerősöm aki fiatal felnőtt régóta szenved mellékhatások miatt. És igen komoly gyógyszereket kell szedniük rá. Állítom, hogy nem oltattak volna ha előre tudják mindezt. És még képesek ilyenkor azt mondani, hogy ez nem az oltás, hanem a covid. Covidodokkal érintkeztem nem egyszer, semmi bajom se lett.

2022. aug. 8. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes hogy csak az antvaxerek minden ismerőse szenved oltás okozta mellékhatásokba, és ők haltak meg mindegyikük is az oltástól.
2022. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
16%
Én támogatom az antivax mozgalmat, így is túl nagy a népesség.
2022. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki maga tudja mit csinál.Én fejem is leszedték,és?Én lesz@rom mindenki véleményét,te is tedd ezt:)
2022. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
70%
A covid 0,2% halálozási rátájú, az oltások megkezdése óta meg nemhogy csökkent, hanem nőtt a megbetegedés és a halálozás. Egyébként nyílt titok, hogy mesterséges vírus, az EU parlamentben is nyíltan beszélnek róla, hogy át lett vágva az emberiség, mi a védettségi valódi célja stb.
2022. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
67%
#1: érdemes lenne utánanézned mit jelent az antivaxer.
2022. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk vannak a családban olyanok is akinek semmi baja nem lett a 3. vagy 4

oltástól sem, viszont olyanok is vannak akik azóta súlyosan lerobbantak, és nem úgy tűnik, hogy javulna az állapotuk. Van fiatal és idős is mindkét csoportban.

2022. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
66%
Én sem oltatnék már szívesen, csak a probléma az, hogy már egy enyhe, akár megfázás szerű fertőzés után is kialakúlhat a számtalan mellékhatásból bármi, oltás nélkül is. Pl tudok olyanról, aki mentális beteg lett, képzelgései lettek rögtön a covid után. Van akinek ugrál a vérnyomása, vagy hullik a haja. Szívizomgyulladás lett stb... Sok fotelvirológus még mindig influenzának hívja, sajnos ez nem az, ezt be kell látni, hogy a test bármely részén tud problémát okoznk, ami egy infuenzánál nem fordúl elő.
2022. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
23%

Én ezektől a végtelenségig abszurd kamu sztoriktól vagyok ki, amit az antivaxerek költenek egymásnak ilyen csoportokban. Tényleg arra játszanak hogy ki tud nagyobb baromságot licitálni a másikra.


"10-ből 20 ismerősük halt meg az oltástól, meg harmadik karja nőtt tőle, meg aidset rátok szifiliszt és mindent is kapott az oltástól. A "saját szemükkel látták" hogy az oltóponton mindenki is halva esett össze, és még ott helybe lökték a lánctalpas tolólapjával meszesgödörbe a covidoltás okozta hullahegyeket. A gonosz démoni orvosok meg sátáni vigyorral egymás fülébe súgdosva dörzsölték a kezüket"


Meg ehhez hasonló hagymázas baromságokat találtok ki, csak hogy igazoljátok a paranoid összeesküvéselméleteiteket.

2022. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
73%
#8: én a hiradoban láttam ilyen híreket, csak covidosokról, az is pont ennyire volt igaz ;)
2022. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom azt is csak haluztad, mint az oltópont melletti tömegsírokat. Ha szeded a gyógyszered rendesen talán kordában tarthatóak a tévképzeteid.
2022. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!