Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kicsit gusztustalan de nem tudtam szebben írni, elnézést.

Mostanában egyre gyakrabban érzem, hogy a takony megakad a torkomon, orromban, néha a szájpadlásom hátó részén és emiatt az orromban elég sokáig van kellemetlen érzet. Van, hogy nyelek nagyokat és úgy sikerül leüríteni viszont néha ez is nehéz feladat. Néha van hogy krágoknom kell, annyira nem akar kitisztulni. Nem vagyok megfázva, így nem tudom hova tenni ezt. Korábban is elő szokott fordulni, de nagyon ritkán, most meg gyakran van. Mi okozhat ilyesmit illetve milyen orvoshoz kéne fordulnom vagy elég a háziorvos is erre? Pár hete panaszkodok erre de nagyon feltűnő. -25N-



2022. aug. 11. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz. De lehet allergiás tünet is.
2022. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fül- orr- gégészet nem beutalóköteles, csak időpont kell. Menj el és nézesd meg. Háziorvos is oda küldene ezzel. Több dolog miatt is lehet, nem fogok kisregényt írni ezért.
2022. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!