Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oltásról?

Mi a véleményetek az oltásról?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Senkit nem ismerek, aki meghalt ettől a vírustól, és senkit, aki az oltástól.

Kb. 15 oltott ismerősöm van, akiknek a hogylétét hetente tudom érdeklődni.

3-4-szer vannak oltva.

Felének semmi baja, másik felének minden baja.

4-et hirtelen műteni kellett.

Nem gondolják, hogy az oltástól van...

2022. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogyha szerencséd van, csak fölösleges, ha nincs, akkor árt is. (Környezetemből szerzett tapasztalatok alapján.)
2022. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
2: Mindenképp árt, mert fáj, és meg mert beregisztrálnak rabszolgának.
2022. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Az a véleményem róla hogy rohadtúl gyanús az hogy annak idején aki nem nyomott be magába belőle hármat azt a munkahelyéről kiakarták rúgni és a többieket is korlátozták annak ellenére hogy az "oltás" nem bizonyult hatásosnak a vírus ellen, mivel ugyan úgy elkapta az ember és még elég furcsa illetve komoly mellékhatásokat is előidézett egyes személyeknél.

Tehát szerintem hülyeség tekintve a hatástalanságát illetve hogy pár hónap alatt lett ki fejlesztve(másokat évekig tesztelnek és fejlesztenek hogy jóféle legyen)


És 1-esell egyet értek mert én sem ismerek senkit aki meghalt volna a vírustól és egyébként annak idején aki elkapta a vírus és meghalt(Nem a vírus miatt hanem bármi mástól) azt úgy nyílvánították hogy a covidtól halt meg.

2022. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Tudni kell rólam, hogy az a típus vagyok aki 5 évente összeszed valami náthát, 1-2 orrfolyás és annyi.

Ennek ellenére úgy voltam vele tavaly, nagy baj nem lehet a megelőzésből, kaptam két oltást.

Pár hónapra rá olyan beteg lettem, mint eddig soha, nem is igazán gyógyultam meg belőle, folyton visszabetegedtem. Szokásos vírusos tünetek plusz élni nem volt kedvem hónapokig, csak léteztem mint egy szellem. Idén év elejére nagyjából összeszedtem magam, jobb kedvem lett, visszatértem a sporthoz, erre februárban jött a covid, 1 hónap táppénz és zombilét. Tavaszra kihevertem mindent, azóta nincs gond.

Nem vagyok oltásszkeptikus, de köszönöm szépen, többet nem kérek belőle, mert valószínűleg az tette alaposan padlóra az immunrendszeremet, utána már csak simán nem tudtam felgyógyulni a felülfertőződések miatt.

2022. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Aki szeretné kérje nem baj de aki nem azt hagyják békén.Ez a véleményem röviden és tömören.Köszönöm szépen élek még és nem áll szándékomban kérni.

Ha az a sorsom hogy végem legyen így is úgy is végem lesz mert oltottak is halnak meg ugyanúgy ha nem gyakrabban.

2022. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Kevés idő volt a kifejlesztésükre. Most már szívesebben látnék olyan oltást a piacon, ami kimutathatóan tovább hatásos, mint 4 hónap.
2022. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Milyen érdekes, hogy az oltáspártiaknak véleménye ugyan nincs az oltásról, vagy csak írni nem tudnak, de a piros gomb nyomogatása megy...

Gyerekek, szabad a vélemény nyilvánítás, jöhettek okoskodni🤷🏼‍♀️

2022. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Tetanusz oltásról beszélünk, ugye?
2022. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
#9: az amúgy működik, ellentétben a covid oltásokkal ;)
2022. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!