Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy sírni...

Miért érzem, hogy sírni tudnék hirtelen ok nélkül?

Figyelt kérdés
Sétálok a boltban apukámmal és hirtelen elfog az érzés hogy sírni akarok, vagy szakkörön vagyok és úgyszint. Egyre több helyen és többször van ez. Szerintetek is csak a stressz miatt van (kérdőjel)

2022. aug. 11. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát lehetséges hogy a stressztől van.

Vagy esetleg tudat alatt van valami a helyekkel kapcsolatban ahol előfordul ez a jelenség veled.

Vagy nem tudom lehet az is hogy egy valamilyen múltbeli esemény miatt akár tudtodon kívűl nem tudod túltenni magad.

Lehet nagy baromságot mondtam de annyira nincsen sok elképzelésem mert nem vagyok orvos és nincsen sok háttérinformáció a dolgokról.

2022. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha stressz alatt allsz mar huzamosabb ideje akkor igen, lehet a kimerultseg jele.

Ha lany vagy akkor lehet a hormonhaztartasban a ciklusnal bekovetkezo kibillenes amikor a lanyok erzekenyebbek dolgokra.

2022. aug. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
igen meg nem ki tudja...
2022. aug. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. aug. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!