Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lüktető érzés a fülben, mitől...

Lüktető érzés a fülben, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2-3 napja éreztem, hogy párszor csuklás tüsszentés, ásítás után, párat lüketett valami a jobb belső fülemben, mintha valami ki akarná ütni magát onnan(tudom, ez furán hangzik, de így érzem), viszont nem törődtem vele különösebben. Ma viszont kb 1 órája csuklottam egyet, és azóta megállás nélkül 10 másodpercenként jön ilyen "lüketető roham", hol 1-et, hol többet lüktet. Hallani hallok rendesen. Azt tudni kell, hogy régebben sokszor volt fülgyulladásom, mai napig minden nap sokszor dugul ki-be mindkét fülem. Nagyon félek, hogy mi ez, és nagyon idegesít. Mit csináljak? Félek, hogy pihenni sem fogok tudni, pedig holnapra fontos lenne, hogy kipihenjem magam.

2022. aug. 15. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és ha bedugom az ujjam a fülembe(tudom nem valami guszta), akkor addig nem lüktet, majd amikor kiveszem, kis idő múlva újrakezdi. Mit tegyek? Egyáltalán mitől van?
2022. aug. 15. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is néha van, alig veszem észre.


Talán sok lehet a fülzsír a füledben, és talán az is okozhatja, érdemes lenne kinosni, kinosatni. Amúgy sem árt időszakosan kimosni.

2022. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem nagyon erősen van, nem tudom nem észrevenni. Holnap beszélek a háziorvossal, aztán meglátom mi lesz. Viszont addig valami megoldás nincs, hogy ne lüktessen legalább addig, amíg elalszok?
2022. aug. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!