Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félálomban erős lüktető érzés...

Félálomban erős lüktető érzés a fejemben néha a szívemnél, miért lehet?

Figyelt kérdés

Legtöbbször ha délután alszok akkor jön elő de van, hogy ha éjjszaka nehezen alszok el akkor is. Ilyenkor még magamnál vagyok féligmeddig de akárhogy próbálok felkelni a lüktető érzés miatt, nem tudok, vagy csak nagyon nehezen valamiért. Általában ilyenkor azt álmodom vagy képzelem hogy kelek fel vagy próbálom kinyitni a szememet. Néha sikerül félig kinyitnom a szememet (de lehet hogy ezt is csak álmodom). Ja ma meg olyan is volt, hogy nyitva volt a szemem de mozogni nem bírtam (na ez a legritkább, hogy kibirom nyitni). Általában ha sikerül kinyitni a szememet akkor feléberedek vagy valahogy magamhoz térek.

Elég bizarr dolog, légyszi megmondanátok, hogy mi ez. Vagy írnátok tapasztalatot akinek volt már ilyen.



2014. febr. 19. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérnyomásoddal lehet gond. Menj el a háziorvoshoz és vele konzultálj. Valószínű beutal a kardiológiára. Ott Holter vizsgálatot fognak csinálni. Nekem reggeli ébredésnél van lüktető érzés a fejemben.
2014. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!