Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a karom?

Mitől fájhat a karom?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Erős gerincferdülésem van és a medencecsontom is elkopott, emiatt néha elviselhetetlen fájdalmaim vannak. Az utóbbi egy-két hónapban a bal karom rendszeresen zsibbad, a vállamban és a könyökömben erős szúrást érzek konkrét helyen. Reumatológiára csak két hónap múlva kaptam időpontot? Ha valakinek voltak ill vannak hasonló panaszai, az mivel szokta enyhíteni a fájdalmait?
2010. szept. 23. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én könyököm akkor fájt sokáig amikor rákattantam egy szgépes játékra, sokat használtam az egeret. A helytelen csuklótartás miatt erős fájdalmaim lettek, de mikor abbahagytam kb 2 héten belül elmúlt.


Nem tudom segít-e valamit.

2010. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én napi 9 órában számítógépen dolgozok. A másik karom nem is fáj, de a bal az nagyon tud.
2010. szept. 23. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Én többet gépezek, de nem fáj, pedig 30 éves vagyok.


Nekem a jobb csuklóm volt egy időben hogy fájt, mert totál hülyén tartottam az asztalon a kezem, és volt mikor a derekam fájt a hülye székemen, de akkor rájöttem hamar hogy mitől van.


Most alacsonyabb az asztalom, a székem is ki lett cserélve, és most nem fáj semmim.

Hát talán neked is túl magas az asztalod?

Nem tudom, csak egy ötlet volt, hátha.

2010. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. Az asztalom az ideális, csak a szék nagyon magas, így elég fura helyzetet kell felvennem, hogy 9 órán keresztül bírjak rajta ülni, csak sajna nincs más. Uniform székek vannak az irodában.A gerincem miatt nem lehet? Minden a lábamban kezdődött. Nem fejlődtek ki rendesen a lábfejem csontjai, a gerincem ezért próbálta a "hibát" rendbehozni a medencémmel együtt. Nem lepne meg, ha a gerincem miatt most meg a karom menne tönkre. A doki szerint a mi generációnk sokszor ilyen "defektes", mert gépek előtt ülve nőttünk fel.
2010. szept. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!