Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig fájhat vérvétel után a...

Meddig fájhat vérvétel után a karom?

Figyelt kérdés
Hétfön vettek vért tölem,izomlázhoz hasonló fájdalmat érzek(még mindig),és tök belilult.
2010. jan. 31. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Az attól függ, hogy milyen volt a szúrás, ha nem találták meg egyből a vénád, és kotorásztak, akkor 3-5 nap, egyébként 24 óra.
2010. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
enyém fekete volt és 2 hétig fájt :S vagy még az is lehet h 3 de nagyon sokáig. De túléltem :D 19/L
2010. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
enyém is 2 hétig fájt, és 2 hétig volt 20 cmes hosszúságban kék-zöld-lila :)
2010. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

HÀT pont úgy volt ahogy a kedves elsö válaszoló leirja.

Ezután a másik karomból vett,ami nem fáj.

Köszönöm szépen,mindenkinek,akkor türelem,türelem.

2010. jan. 31. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam sokszor. Mindig kedves ismerősünk vette le nekem, ért hozzá.


Eleinte sose volt semmi, nem is fájt még a helye se látszott.

Aztán egyszer valahogy rossz napja volt az ismerősömnek, ideges volt stb. Túl erősen szúrta vagy rossz helyre nem tudom de rettenetesen fájt. És mindkét kezemből kellett venni, a buszon se tudtam kapaszkodni. Nagyon fájt, nem vagyok nyafogós de akkor ott majdnem sírtam. És nem hitték el, kinevettek! A kezem utána szörnyen nézett ki, anyukám is megijedt pár nappal később tőle. Kék-zöld-barna-sárga-lila. Mindenféle színű hatalmas foltok, a legjobb szó rá: hányinger.

De komolyan. Legalább 2 hét kellett mire nagyjából elmúlt úgy, hogy mertem emberek közé menni, de még utána is idő kellett mire teljesen elmúlt.

A fájdalomra már nem emlékszem, de annak is kellett jópár nap mire elmúlt. Aznap volt a legrosszabb, nem tudtam mozdítani a karjaimat, anyám csinált mindent helyettem, tiszta gáz volt.

Szóval nyugi, biztos nincs baj csak rosszul vették le a vért, el fog múlni teljesen csak sajnos idő kell neki... Nekem ez az eset több éve volt, semmi bajom :)

2010. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát,köszi a te válaszodat is.

Mára elmúlt a fájdalom (pihentettem is).

Még sárga,lila de kisebb a folt.

2010. febr. 1. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer elrántottam, és ömlött a vér ki a karomból, majdnem rosszul lettem mikor megláttam,hogy tiszta vér körülöttem minden, aztán nekem is a fél karom lila meg zöld volt, aztán vettek ugye a másikból, azt nem rántottam el, de az is kékzöld volt
2010. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer berobbant, egybol belilult, egy hentes vette meg regen a MAV korhazban (reumatologia, szerencsere azota megszuntettek es soval behintettek a helyet) :D


Utana majdnem egy honapig volt lila-zold-sarga es fajt is.

2010. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
HÙ,az kemény lehetett!
2010. febr. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!