Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegentest érzést a torokba...

Idegentest érzést a torokba be lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Hipchonder vagyok, minden nap felfedezek különböző betegségekre utaló tüneteket magamon. Vannak, amiket egyből el is felejtek, van ami újra és újra visszatér és van ami szemmel látható, de nem is jelent bajt, csak én nagyítom fel. Fájdalmakat, zsibbadast, szédülést tudom, hogy simán be lehet képzelni. De most olyan problémám van, hogy idegentest érzésem van a torkomban, ráadásul csak az egyik oldalt egy ponton, hol elmulik, hol visszatér, ha figyelek rá akkor néha úgy érzem, hogy megfulladok tőle, de olyan nagy baj nem lehet, mert el tudom terelni róla a figyelmem. Illetve nyeleskor ritkán elofordul valami kellemetlen érzés, ami sugárzik a fülem felé is, de nem erős fájdalom, hanem tenyleg csak kellemetlen. Az idegentest érzés már egy ideje megvan, a fájdalom csak pár napja, de van ott egy rossz fogam ami kezelés alatt van és fajdogal, így lehet azt érzem. Az idegestest érzés előtte is megvolt már. Ugye 23 évesen nagyon kicsi az esély gégerakra? Azért nem megyek orvoshoz, mert két naponta tudnék valamivel menni és már unom saját magam is... Már hülyének néznek, teljesen jogosan. Ilyet is be lehet képzelni, mint az összes többi bajomat is, amikre kivizsgaltak és nem volt semmi?
2022. aug. 23. 05:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Februárban is volt már ilyen, de utana pár hónapig elfelejtodott és most megint visszajott ez az érzés
2022. aug. 23. 05:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, megnézettem fül-orr gégészeten + nyaki ultrahangot is csináltattam, és nem találtak semmit. Pedig hetekig éreztem. Azóta többször is volt ugyanez, csak már nem foglalkozom vele.

Én is hipochonder vagyok, és végigkísérik az életem az ehhez hasonló, értelmetlen tünetek.

Idén majdnem 2 hónapig fájt a jobb bordaívem alatt a hasam/oldalam gyaloglás közben, azt is kivizsgáltattam, semmit nem találtak, majd elmúlt.

2022. aug. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, van egy ilyen hogy "gombócérzés a torokban" a fiatal Csernusnak is volt, már meg volt győződve róla hogy rákos de egy kollégája megmutatta neki hogy csak pszichés
2022. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!