Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Éppenséggel nem...

Miért van ez? Éppenséggel nem mondanám, hogy normálisnak nevezhető. Tudom érzékeny vagyok de ez már egy kicsit más.

Figyelt kérdés

A probléma az lenne, hogy van valaki aki sokat kiabál rám és olyanokat mond, hogy haszontalan vagyok (de sokkal durvábbakat szokott ennél).Én ilyenkor elkezdek sírni és én is azt gondolom, hogy pl haszontalan vagyok.Meg hogy meg kéne halnom, mert mindenki örülne neki és stb.

És ilyenkor kárt próbálok tenni magamban, mert úgy érzem egy senki vagyok és megérdemlem a szenvedést.Volt, hogy megvágtam magam (emós nem vagyok nehogy félreértsetek, rühellem őket).De ennél is volt durvább de nem részletezném..


2010. szept. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy erős, és ne hidd el amit mond. Aki ilyeneket kiabál, inkább annak a fejét kell levágni, mert az egy bunkó szemétláda.
2010. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze ez oké csak itt az a gond, hogy a saját anyukám mond ilyeneket.
2010. szept. 24. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Most én leszek a nagyokos ( két mondás ):

Nem tud jó szülövé vállni aki saját magával terhes.

A második a Googlen meglelhető.

2010. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi?Meg vágtad magad???!!!:O Te jó ég!Korházba akarsz kerülni????Azért ez már túlzás.Oké sírhatsz az senkit se bánt öntsd k ia lelked valami háziállatodnak a kutya megért stb.stb. Na de ezért ne magadat okold.Az a a barom aki mondja!még ha az anyádról is van szó.Nem is arról van szó hogy légy erős hanem arról hogy ne hidd el neki!Ezzel súlyos kárt tehetsz magadban!Keress rá a Googleon egy terápiára ezzel kapcsolatban vagy ilyesmi mert így ön gyilkosság lesz a vége!ÉS AZ NEM JÓ!


Szerintem légy dühös inkább.


Ha mondd neked valami ilyet magadba mond ezt:


Ha pl.:Azt mondja neked hogy te haszontalan féreg.Akkor gondold ezt.


Az a féreg aki mondja!Hogy lehet hogy valaki így bánjon a gyerekével!


Ilyesmiket és akkor majd inkább dühös leszel dühöd pedig levezetheted egy párna bokszolásával is!


Ilyen érzékeny senki se lehet.


Ne feledd ezt a dolgot:


Mindenki az lesz ami szeretne lenni!

Mindenkinek az agya parancsol nem más!

Amit magadban eldöntesz az lesz!

Mások csak menőségből,dühből szólják le a másikat!

Azzal hogy megölöd magad senkinek sem lesz jobb!


EZEKET MIND FOGAD MEG!

ÉS HA MÉG EGYSZER MAGAD BÁNTALMAZÁSÁRA KÉST VAGY EGYEBET RAGADSZ A KEZEDBE AKKOR JUSSON ESZEDBE HOGY AMIT TESZEL AZ A TE DÖNTÉSED NEM MÁSÉ!

2012. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!