Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől volt ez? Pánikbetegség?...

Mitől volt ez? Pánikbetegség? Vagy más betegség? Vagy ez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

Tegnap este hirtelen a semmitől szédülni kezdtem, egyre erősödő hányingerem volt, látásom sokszor elfeketült, nem kaptam levegőt-->halálfélelmem lett, testemet lenehezültnek éreztem, fejemet pedig könnyűnek, hánynom kellett volna de nem mertem mert levegőt se kaptam bepánikoltam, lefeküdtem az ágyra akkor szép lassan enyhült minden és remegtem, főleg a kezem, és ennek a végére nagyon leizzadtam. Összesen 4x keltem fel, és mind a 4x visszafeküdtem rövid időn belül, mert éreztem hogy újra kezdődik, még utána egy ideig furán vettem a levegőt, és enyhe hányingerem volt, majd elaludtam, most viszont félek hogy újra így járok.


3hónapja szedek fogamzásgátlót, nem hiszem hogy ez befolyásolna valamit is, ha ettől lenne baj már az csak kijött volna hamarabb is. Nem kajáltam össze semmit se tegnap, tehát az is kizárva. Hőmet és vérnyomásomat megmértem utána: hőm: 36.4 vérnyomás 91/71 /midnig ennyi szokott lenni/


17/L


2009. dec. 17. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és azt kifelejtettem hogy eközben végig búgott meg zúgott a fülem, meg utána is amég helyre nem jöttem.
2009. dec. 17. 13:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez klasszikus pánikroham, menj dokihoz és tarts mindig magadnál zacskót. Írj emailt, ha nem érted az utolsót.
2009. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján nagyon úgy tűnik,hogy pánikrohamod volt,de feltétlenül fordulj "sima" háziorvoshoz,hogy ki tudják zárni a szervi eredetű betegségeket,mielőtt pszichiáterhez fordulnál.
2009. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit ijesztő ez:S nem hittem volna hogy még ez is meg történhet.
2009. dec. 17. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!