Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szomjazom egész nap?

Miért szomjazom egész nap?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött, egész nap kb fél liter vizet ittam, tegnap még megittam a 2,5 litert, ma már fél litert, délbe ettem egy egész pizzát, azóta folyamatosan szomjas vagyok, de már érzem, hogy teli van a hasam es fáj a sok víztől. Az utóbbi 3 órában félóránként megittam fél liter vizet. Másnqk is volt már ilyen problémája?

2022. aug. 28. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Cukrod rendben van? Lehet sajnos cukorbetegség. Papa mesélte hogy a haverjának a fokozott viz ivással kezdődött.
2022. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Cukorbeteg vagy.
2022. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvost hivd fel minél hamarabb.
2022. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elég bátor egyből kijelenteni, hogy cukorbeteg. Valszeg csak a pizza volt túl sós/fűszeres, holnapra elmúlik.
2022. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Baromi meleg van. Nincs ebben semmi meglepő. Vannak napok mikor az ember több vizet kíván. Aggódni majd akkor kell ha ez mindennapossá válik hűvös időben is.
2022. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is óvatosan irtam, nem orvos vagyok. Mindenesetre érzi szerintem ő is hogy mi az ami normális nála és mi nem. Vigyázz magadra kérdező.
2022. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Ez nem cukorbetegség, mert ha az lenne, akkor 6 liter sem lenne elég, meg az sem mindegy, hogy mit evett, sós étel után ez normális, meg meleg is van, ilyenkor a 4 liter után is lehet szomjas. Ha majd mindennap ez van 3gy hét múlva is, akkor lehet aggódni.
2022. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért és ki pontoz le?
2022. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Pl én mert tök hülyeségekt írtok 2 kivétellel. Persze rögtön fusson az orvoshoz meg mindjárt cukorbeteg mert egy vasárnap delután 35 fokban szomjasabb volt a kelleténél. Agyam eldobom.

Majd ha rendszeresen ez van akkor indokolt lesz az orvos addig még van ilyen.

Ne faradjatok a pontozással mert ez az utolsó válaszom ezen az oltalon. Aztán törlöm magam. Elég volt a sok hülyeségből.

2022. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
A pizza sajtot is tartalmaz, ami sok sót tartalmaz, ezért vagy szomjas. Ha este pizzát vacsorázom, egész éjjel vizet iszom.
2022. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!