Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a letapadt...

Mit tudok kezdeni a letapadt izmokkal?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja teljesen abba kellett hagynom az edzést ikerterhesség miatt. Azóta viszont észrevettem, hogy a combomon az izmok letapadtak és csomók vannak. Mit tudok vele csinálni? Masszázsra nem kényelmes elmennem jelenleg, emiatt párom masszíroz csak, de nem javul sajnos. Gyógyszereket, gyógyszeres krémeket nem használhatok. Szóval ha van valami ötletetek, akkor nagyon szívesen meghallgatom.

2022. aug. 29. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Csak kényelmes megoldások érdekelnek, vagy megoldások is?
2022. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 grafno ***** válasza:
58%
Én elkezdenek a letapadt izmokkal edzeni es eszre sem fogod venni, hogy azok az izmok letapadtak volna.
2022. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Mindenképp csak olyan megoldás, ami nem káros rám és a babákra nézve. Emiatt minden gyógyszert hanyagolnom kell. Nehéz helyzetben vagyok így. 15 éve edzek (kisebb megszakításokkal), de sose volt ilyen bajom. 3 hónapja még minden nap mozogtam (erősítés, jóga, hetente túrázás, minden nap bicikliztem). Most csak az étkezésemre tudok odafigyelni, de az nem segít a letapadt izmoknál és a csomóknál. Maximum nem hízok annyit a babákkal, ami az izületeimnek segít. 6. Hónapban vagyok már és alig 7 kg jött rám eddig. Csak ők és a hasam nő.


#2 Köszönöm szépen. Ez elég pozitív volt most számomra. Még pàr hónapig biztos nem szabad majd mozognom (legkorábban szülés után 6 héttel, de ez függ majd az egészségi állapotomtól és a babáktól is). Nagyon remélem, hogy minden jó lesz.

2022. aug. 30. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!