Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat ennyire durván a...

Mitől fájhat ennyire durván a fejem?

Figyelt kérdés
Mindig is fejfájós voltam, viszonylag sűrűn fáj a fejem, de ilyen még sosem volt. Vasárnap óta fáj folyamatosan, megállás nélkül, amint felkelek már fáj egészen elalvásig. Főképp a homlokomnál, és a tarkóm felett. (vérnyomást mértem, nem magas, amúgyis szedem a vérnyomás csökkentőt) Próbáltam több fajta gyógyszert, Apranax, Aspirin, Cataflam (ezek voltak otthon) egyik sem segített egy percre sem. Néha kicsit szédülök tőle és hányingerem is van mikor már nagyon fáj, de amúgy semmi bajom. Ma már írok a dokimnak mindenképp, de eléggé bevagyok parázva hogy ennyire durván és megállás nélkül fáj...
2022. aug. 31. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdeklődöm,hogy milyen nemű vagy ?
2022. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Közben beszéltem a dokimmal aki quarelin-t ajánlott, ha az sem segít akkor kell keresnem megint.

2022. aug. 31. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!