Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj van? Mire készüljek?

Baj van? Mire készüljek?

Figyelt kérdés

Tegnap hívtak a tűdőgondozóból, hogy menjek vissza.

Ezt mondtàk

Nincs előzmény és akarnak egy oldalsó felvételt is csinàlni.


Semmi tünet nem utal arra, hogy beteg lennék. Nem köhögök, nem köpök véreset, nem fogytam, nem fulladok be ha menni kell 200 métert stb.


Amikor oda mentem 1 hete a tűdőszűrésre, akkor nagyon nagyon odeges voltam. Biciklivel mentem, ki sem tudtam magam "lihegni" izzadtam, remegtem, szégyelltem magam a férfi előtt, idegeskedtem. De nem tudom mire gondoljak. Amióta felhívtak, figyelem magam, hogy mi fàj, hogy fàj, hol fáj jelenleg a hátam fáj, de nem tudom mi miatt. Sajnos a facebook csoportokban is azt írták, ha valakit vissza hívnak akkor az rosszat jelent.

Amúgy a cukràsz suli miatt kellett a tüdőszűrés. Teljesen ki vagyok, alig aludtam, mert kattogott az agyam, a betegségeken aminek én még ràadàsul utàna is olvastam. Aki hívott attól kérdezetem, hogy baj van e azt mondta nem tudja.

Utána néztem az előzmény szónak ami annyit tesz, hogy nem volt előző eset, minta, kiindulàsi pont stb. Létezik, h emiatt hívtak be megint?

Sajnos nagyon ideges vagyok emiatt , mert nem tudom, hogy baj van e vagy nincs és idegeskedem egyfolytàban tegnap óta.


2022. aug. 31. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj, legtöbbször csak elbxszák a felvételt, ezért kell újralőni. Csak ugye ezt fájna beleírni a visszahívó levélbe. :(
2022. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__119.. - de még ha holnap is kiírod, sem kapsz hamarabb választ :D
2022. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hűha !
2022. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es telefonba mondta a csaj amit fent írtam. Nagyon be vagyok parázva. Nem sokára menni kell. Enni sem tudtam annyira ideges vagyok.De ha úgy kezdenék a mondandót, hogy "Ne ijedjen meg, nincs semmi baj, csak még nem volt nàlunk így nincs előzmény szeretnénk oldalról os egy képet csinàlni." Mindjàrt megnyugszik az ember, mint hogy úgy mondja "Jàrt nàlunk tüdőszűrésen, de nincs előzmény kell egy oldalról is." Ha meg valaki meg meri kérdezni, hogy baj van e, arra meg az a vàlasz, hogy nem tudja. Persze h idegeskedik az ember, hogy valami súlyos baja van.



2-es holnap màr nehezen írom ki, ha ma meg lesz az eredmény, legalàbbis nagyon remélem. Erre azért írtam ki, mert nem voltam biztos abban, hogy amit a màsikra kitettem az értelmes volt, ugyanis màr szét paràztam az agyamat.14-re megyek aztàn meglàtom mi lesz. Mint a màsikon is írtam hipohonder vagyok. Ezzel meg szerintem senkinek nem àrtottam, hogy mégegyszer ràkérdezek.

2022. aug. 31. 11:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi a hűha Gàbor?
2022. aug. 31. 11:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Na meg vagyok. Semmi olyan bajom nincs ami halálos lenne. Van egy kis rendellenesség vagy a tüdőgyulladàsom nyomai látszódnak, de nem vagyok a halàlomon.
2022. aug. 31. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!