Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan konnyithetnem a gerincf...

Hogyan konnyithetnem a gerincferdüléses fűzőt?

Figyelt kérdés
gerincferdülésem van, és emiatt fűzőt kell hordanom, 18 órában.ebbol kifolyólag suliban is hordanom kell, meg igazabol ahova megyek, kb mindenhova. suliban a nap 99%-ban ülünk, és egy idő után elég kényelmetlenné válik, ilyenkor kicsatolni szoktam, valahogy máshogy ülni és ezek azok amik talán segítenek. viszont valami más tanácsot, tippet szeretnék hogy hogyan segíthetem még.levenni nem igazán tudom, és így elég nehezen bírom ki a 6+ órákat.

2022. aug. 31. 22:56
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
59%
Ki kell bírni. Én azzal motiváltam magam, ha nem teszem mostanra rohadt undorító testem lenne, megéri az a sok évnyi szenvedés, hidd el. Valamint a fájdalomhoz társítottam azt, hogy éppen javul a hátam, és ez milyen jó.
2022. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Tornázni kell nem fűzöt viselni.
2022. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
97%
#2: van akinek fűző kell, mert a torna sem old meg mindent.
2022. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Hm... és ha kicsit megemeled az ülő pozíciódat, mondjuk egy párna, vagy ilyesmi? Az nem segítene? Úgy kicsit nagyobb szöget zár be a combod a felsőtestedhez képest és nem nyomja a fűző. Persze nem biztos, hogy ez a baj.

Viszont van ilyen felfújható ülőpárna és ha azon ülsz, megmozgatja az izmokat. Meg persze ha te is kicsit mozgatod őket (párna nélkül gondolom), lehet, használ is. Csak próbálok kicsit segíteni, nem tudom, mi lehet a megoldás. Esetleg ha van más fűzős ismerősöd, faggasd ki.

2022. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Fűző is kell és gyógytorna is. A fűző sokat segít.
2022. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!