Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbel lehet szerintetek?

Vakbel lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt ettem szőlőt, rég ettem már és elég sokat is ettem belőle. Nagyon jól esett, viszont az utáni nap arra ébredtem,hogy a hasam, köldökömnél szurt de annyira,hogy mozogni se tudtam. Ez tartott olyan 5-10percig (hasmenésre gyanakodtam) Aztán maradt még kis szőlő és ettem belőle még, és arra ettem danont, és pörköltet savanyúkrumplival , meg banantot is ettem nem tudom már tegnap vagy tegnapelőtt. Igen, nem tudtam,hogy nem valoak ezek... Ma arra keltem hogy faj, viszont elmúlt hamar aztan visszajott. Elkellett menjek wcre es rendes székletem volt, aztan megint elmentem mert nem hagyta abba a szuras, es hasmenes volt. Eleg sok jött. Aztán még párszor elmentem wcre , majd leültem kicsit lefekudni, sorozatot nézni amikor elkezdett egyre jobban fájni... Olyannyira hogy nem bírtam feküdni. Ugy ereztem fel vagyok fujodva.. egyre rosszabb volt , már ülni se tudtam csak jarkaltam helyem se talaltam.. aztan ittam ásványvízet mert az segít bubis es feljon vele együtt a levegő. Viszont nem bírtam már, mentem is orvoshoz , viszont orvos nem volt mar.... Eléggé szenvedtem ott , bementünk gyógyszertárba és vettünk egy erős nospat, anyukam ment azt venni, en viszont előtte annyit hánytam, kicsit megkönnyebbültem, de nem mult el, bevettem nospat eltelt olyan 20perc jött orvos, mivel apam felhivta hogy jöjjön be háziorvos, és az megvizsgált azt mondta lehet kórház lesz ebből ha nem múlik el. Adott algopirint, és papaverint. Kérdezte is ,hogy barnat hagytam e viszont mivel danon volt , az lehetett. Aztán beadta orvosságot inekciokent , és hazajottunk. Fájt még, aztán ahogy lefekudtem így pihenni jobb lett, viszont most is úgy érzem,hogy felvagyok fujodva kicsit. Lázam viszont nincs egyáltalán. Szerintetek mi lehet? Elmúlt ez az egész már? Anyukam azt mondta,hogy becsemeltem , gyomorrontás. És elfog múlni. De vannak kétségeim mivel annyira fájt a hasam, annyira törte valami hogy nem bírtam és a falat is masztam. Most viszont jol vagyok, csak ugye amit leirtam azt erzem

2022. szept. 2. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy vakbélgyulladás nem múlik el.
2022. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Elmúlt, vagyis azóta nem fáj a hasam. Tehát csak elrontottam😀
2022. szept. 4. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az orvos is megéri a pénzét. Amit leírtál a zabálásodról, abból világos, hogy olyanokat ettél össze, amik gázképződéssel járó erjedéses folyamatokat indítanak el (szőlő és tejtermék), aztán jött a bubis ásványvíz, miből szintén gázok szabadulnak fel (és ezek egy része átjut a belekbe). A köldök táji fájások jellegzetesek a belek felső szakaszában történő gázképződésekre. A bélfal irritációja az egész béltraktust mozgásba hozza, ami fosásban teljesedik ki. Ha csepp eszed lett volna (meg a körülötted levőknek), akkor széntablettát veszel be, ami megköti a gázokat.
2022. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!