Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Medrol gyógyszer hogyan hat?

A Medrol gyógyszer hogyan hat?

Figyelt kérdés

Azt tudom gyulladáscsökkentő, de valamit hejettesít is amit nem képes termelni már a szervezet, valami okból?

Hogyan van ez?



2022. szept. 3. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a mellékvese egyik szteroid hormonját hivatott pótolni.
2022. szept. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább az immunrendszert nyomja el, és ennek következménye a gyulladás csökkenése is.
2022. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adott egy nő, napi egy Medrolt szed. Mellékhatásként néha véraláfutáshoz hasonló, de attól jól megkülönböztethető (nem kék, inkább sötétvörös) foltok jelennek meg a lábán stb.


Kérdés, hogy az ő szervezetében lévő Medrol okozhat-e másnál (aki vele érintkezik) egy kisebb, de gyanúsan olyan jellegű foltot? Ez még semmi, de más gondok is vannak, mint például szinte az ismeretségünk óta fennálló, kezdetben csak ritkább tüsszögési rohamok, ami mára tartós, náthás jellegű állapottá vált, orrnyálkahártya-duzzanat stb. Csak éppen nátha nélkül, torokgyulladás és hasonlók nélkül.


Azelőtt ilyen gondom nem volt, legfeljebb alkalmilag rám tört az orrfolyás és tüsszögés, ami pár perc után elmúlt és kész.


Érintkezés jellege: naponta szex (vaginális), csók, ilyesmi.


Komolyan, átszivároghat a Medrol, egyik emberből a másikba, ilyen úton? Ezt a kis foltot tegnap fedeztem fel, a lábam ütést nem kapott (szerintem), nincs ütődésre utaló fájás vagy érzékenység, csak úgy megjelent egy folt, ami mára sötétebb lett. Most már kénytelen voltam egy Otrivint is beszerezni, hogy éjszaka kapjak levegőt, de ha nincs szerencsém, ez sem oldja meg a problémát?

2023. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!