Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Már három napja nem ettem nagyjából semmit, mert beteg voltam. Tegnap azt hittem teljesen meggyógyultam, mert elmúltak a fő tünetek, étvágyam viszont továbbra se volt. Este ettem egy keveset, de még a kis mennyiségtől is olyan hányingerem lett, hogy kénytelen voltam meghánytatni magam. Ma reggel pár szem keksz után jelentkezett egy fura fájdalom.

Egy kb. 3-4 cm vastag vonalban a köldököm fölött nagyon ég és összehúzódik a gyomrom. Csak összegörnyedve lehet elviselni. A hátizmaim vele egy vonalban szintén égnek. Ez már órák óta így megy, és sem az evés, sem az ivás nem segít. Ha megmozdulok, olyan fél percig nagyon intenzíven fáj



2022. szept. 3. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te csak így meg szoktad hánytatni magad, ahelyett, hogy bevennél egy daedalont, akkor azt hiszem, hogy felmaródott a gyomorszájad meg a nyelőcsöved. Ha mázlid van, nem perforált. Mehetsz a sürgősségire.
2022. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasnyálmirigy? Én orvost javasolnék, ez nem az otthon kikúrálható fájdalomnak tűnik.
2022. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, vettem be hányáscsillapítót. Nem segített még háromnegyed óra után sem, ezért döntöttem úgy, ahogy.
2022. szept. 3. 17:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta bevettem egy fájdalomcsillapítót, és már olyan 80%-kal gyengébb a fájás.
2022. szept. 3. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Esélyes a leírtak alapján egy hasnyálmirigy-gyulladás. Nem olyan poén, mielőbb orvos, ha nem enyhülnek a tünetek.
2022. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!