Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mibe tegyem a fúvócsövet,...

Mibe tegyem a fúvócsövet, hogy steril maradjon hordozás esetén?

Figyelt kérdés

Van egy cső, amit egy készülékhez csatlakoztatás után a számba veszek időközönként. Ez egy kis pár centis cső, könnyen elfér. Miben lenne érdemes hordozni, hogy garantáltan tiszta maradjon, hogy mikor előveszem és nincs lehetőség megmosni, akkor is szájba vehető legyen?


Ez egyébként nemcsak erre az eszközre vonatkozik, mert már máskor más esetén is volt hasonló igényem, hogy valamit sterilen hordozhassak, de hirtelenjében nincsen jó ötletem egy szendvicseknek szánt nejlonzacskókészleten kívül, amin csak remélem, hogy tiszta belül.



2022. szept. 4. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az Ikeás kék Pruta megoldja
2022. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az túl nagy, belül pattogna-ütődne a nagy szabad mozgástér miatt.
2022. szept. 4. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor betekered egy szalvétába és úgy teszed az edénybe. De valószínűleg a zacskók is elég tiszták belülről, úgyhogy nyugodtan maradhatsz a bevált módszerednél.
2022. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!