Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vakbélgyulladás?

Ez vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy köldököm fájni kezdett csak úgy reggelre, de nem törődtem vele mert azt hittem gyomorrontás, de annyira fájt hogy megmozdulni sem tudtam. Ez tartott olyan 5 -10percig aztán elmúlt, ment a nap tovább és nem fájt a hasam, elaludtam, és másnap arra keltem,hogy iszonyatosan rossz a hasam, az egész fájt, de nagyon, eltelt 5-10perc jobb lett megint, de visszajött a fájdalom. És ez ismétlődött egy párszor, mentem bevenni fájdalomcsillapítót ,hogy segítsen, aztán rögtön wcre. Sikerült wczni, rendesen, utána pedig hasmenés volt RENGETEG. Aztán mentem lefeküdni, mert ja azt hittem elrontottam a gyomrom. És tipikusan mentem 2-3x wcre mivel ment a hasam, aztán elállt. Lefekudtem nezni a sorozatom amikor egyik percről a másikra nem birtam mozogni , és helyem se találtam. Folyamatosan rossz volt a hasam, görcsöltem. Sosem éreztem még ilyent ezelőtt, és ittam egy erős ásvány vizet mivel felfújtnak ereztem magam, az nem segített és annyira rossz volt,hogy orvoshoz mentem. Ez pénteken volt, és már orvos nem volt. Apukám kihivta oda a háziorvosom , de mivel annak kis idő kellett mivel volt nála valaki szerelő nem bírt előbb jönni.. amíg vártuk én már alig bírtam.. folyamatosan törte a hasam valami , szó szerint a falat másztam annyira rossz volt , és már nem bírtam. Közvetlenül az esztéta mellett van egy gyógyszertár ahová anyukám küldtem hogy vegyen valamit mert már nem bírtam... Amíg vártuk őt én szó szerint nem birtam már és ki egyenesedtem és elkezdtem hányni, amitől kicsit jobb lett es még hánytam utána... Hozta anyam nospát és vettem be belőle egyet, fontos tudni,hogy a legerősebb nospat adta gyógyszertáros mert látta hogy viselkedek. Eltelt 10-15 perc megjött orvos megvizsgált, és azt mondta ez kórház ha a szekletem veres, és a hányás véres volt. Viszont 1. A szekletem azért is lehetett véres mert piros gyümölcslet ittam. 2. A hányás pedig a danontok lehetett mivel azt ettem. Így érthető volt ,hogy kizárva ezek. És adott egy algopirint, papaveli (bocs ha nem jol irom) inekciot adott, amitol 10-15 perc múlva jelentősen jobb lett!! Mondta orvos hogyha esetleg nem javul menjunk vissza. Később visszamentünk estefele ügyeletre mert nem éreztem jól magam, és vettek ilyen erős hányás,hasmenés elleni infúzió feleségeget ami vény nélkül kapható. Azt bevettem ugye, de akkor már jobban voltam elmúlt a fájás, csak féltem... Az este semmit se ettem. Jött a szombat sok szendvicset ettem az nap persze mértékkel. És semmi fájdalom se volt, apám anyám is mondta,hogy ne aggódjak ez csak gyomorrontás volt. Itt volt vasárnap is és most se semmi se volt hála istennek, de azért félek. Szerintetek mi lehetett? Azért nem hiszem hogy egy gyomorrontás így lebir tepni... Fontos tudni,hogy megemelhettem is magam lehet attól is? Mert dolgoztam. És nehéz dolgokat emeltem . F16. Viszont gyomorrontás is lehetett mert tényleg rengeteg mindent ettem és össze vissza olyant is ami nem szabad...

2022. szept. 5. 00:23
 1/5 anonim válasza:
Sok minden lehet sérv bélösszenövés, gyulladás. De diagnosztika ct, ultrahang, fizikálisés laborvizsgálatok nélkül elég nehéz megmondani.
2022. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lett? Jobban vagy?
2022. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jobban vagyok. Tehát nem az volt?
2022. szept. 15. 00:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Ui: hasi ultrahangra is elkuldtek es ott minden rendben volt. Mehettem is tovább. Azóta nem fáj hála istennek:).
2022. szept. 15. 00:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint csak egy felig belcsavarodas ami a vegere megiscsak kisimult. Vagy felhalmozodott gazok (muszaj fingani, ne tartsd vissza).

Ha vakbelgyulladas lett volna, akkor azota mar kilyukadt volna es te mar tepsiben lennel. De az ultrahang meg a tobbi vizsgalati is kizarta, szoval szerencsere nem az volt. Vigyazz magadra, ne egyel akarmit osszevissza.

2022. szept. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!