Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid köhögésre nektek mi...

Covid köhögésre nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
A dokim szerint nem használ semmi, mert vírusos...
2022. szept. 6. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az idő és a pihenés. Ha majd jobban érzed magadat ne kezdjed el terhelni rögtön a szervezetedet, szokott lenni egy rövid egy-két hetes szakasz, amikor jól van az ember, majd utána ha megterhelted magadat rosszabbul vagy mint előtte.
2022. szept. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Forró mézes tea, valahogy kevésbé irritálta a torkom az egész, emiatt nem is köhögtem olyan sokat.
2022. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Landzsas útifű
2022. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Hetekig is eltarthat, én fekete Halls cukorkát, Negrot szopogattam, mézes hársfa- és bodza teát ittam.
2022. szept. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem használt sajnos. Fulladáskor Ventolin kellett, amúgy meg teák, mézek, stb. De semmi sem használt. Kb. két hétig köhögtem.

Vírusra az antibiotikum tényleg nem jó, viszont azért szoktak adni, mert lehetnének bakteriális szövődmények, pl. egy tüdőgyulladás belőle.

2022. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
antibiot azt kaptam szövődmények elkerülése miatt
2022. szept. 6. 07:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én félig ülve aludtam, majd hatrahajtott fejjeel és ebben a pózban vhogy nem jött az inger és jobban kaptam levegőt is. Am meg meleg vizet kortyoltam gyorsan, ha köhögni kezdtem, hogy ne ingerelje a hörgőimet.
2022. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!