Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki bevesz mondjuk 15...

Ha valaki bevesz mondjuk 15 szem 2 mg-os Rivotrilt (vagyis túladagolja) az hogy hal meg? Csak simán elalszik és nem kel fel többet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ebben érzek valami öngyilkosságra való hajlamot... Mi a baj? :(
2010. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy kérdésedre válaszova: Lenyomja vérnyomást (nyugtatók igy müködnek) és leáll emiatt szív..Na most nevezhetjük békés halálnak,de mindig van kiút..Mondom én úgy hogy szorongós vagyok,de talán elmúlik idővel,iatal vagyok.. :)

17/F

2010. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.mostanában eléggé magam alatt vagyok.gyakran elgondolkozok a halálon hogyha már tényleg nemtudnék tenni semmit annak érdekében hogy jobb legyen akkor legyen valami ami nem túl fájdalmas.nem szeretnék meghalni de egyszerűen semmi nem jó(család,barát..,barátok vannak őket nagyon szeretem és tudom hogy ők is engem de ez sokszor kevés...:( ) már régóta.csak úgy tűnik hogy kezd jó lenni aztán ugyanott vagyok megint.pedig nem vagyok az a könnyen feladom típus:( 18/L
2010. szept. 25. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Basszus, nehogy ilyen debil legyél már!

Akár milyen szar az élet, a halálnál mindig szebb...

2010. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem fogsz meghalni, sőt még nagyobb mennyiséget beszedve sem biztos, az viszont valószínűbb, hogy kisebb-nagyobb agykárosodást szenvedsz - megéri?????
2010. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "beszedem és szépen elalszom" elképzelés nem valós. A szervezet ugyanis küzdeni fog a túladagolás ellen, tehát szédülsz, kihányod, vagy bevisznek a toxikológiára gyomormosásra. Egyébként ennyi szemtől valószínűleg csak alszol egy-két napot jó esetben. Rosszabb esetben baromi rosszul fogod érezni magad.
2010. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Tudom milyen,de itt még a család is..Probálom én sem feladni és én is akartam lenni öngyilkos de bátorságom sincs,meg azzal biztatom magam,hogy ez az érzé a hormonváltozások miatt van,kinövöm :) legalábbis remélem..
2010. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

40szemtől se halnál meg.! 15-20szemtől mindössze 1-2napig hülye lennél, agresszívabb, bátrabb és esetleg feledékeny. Értelmetlen dolgokat is csinálnál..


Am vannak olyan tipusú emberek akikre altatólag hat, pedig inkább feszültség/görcs oldó és felszabadító hatása van.

2012. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nem halsz meg és még csak túladagolásnak sem lehet nevezni, bár attól függ, hogy hogy hatnak rád ezek a szerek. Volt, hogy 60 szemet bevettem (2 mg-set, nem egyszerre, de egy nap alatt) és már nem is hatottak. Ettől függetlenül nem ajánlom, a rivotril egy aljas cucc, rossz hatással is lehet a viselkedésedre.
2013. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsónak: a Rivotril nagyon jó gyógyszer, ha megfelelő adagban és megfelelő problémára szedik. 60db nonsense. Max napi 3 szem.
2015. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!