Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb magnézium?

Melyik a legjobb magnézium?

Figyelt kérdés
A magnerottól hányok, a banán ugyanemiatt nem játszik.
2022. szept. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a Gal Magnezium-Biszglicinat valt be. :)
2022. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Magnesii citrici, gyógyszertárban kapni, háziorvos írhatja fel, akkor olcsó.
2022. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
Béres MagneB6
2022. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Én csak azért ajánlom a magnesii citrici-t, mert 500 mg-os tablettából 30 darab (napi 1 kell) 400 forint körül van, ha háziorvos írja fel. Nekem kb. 5 nap után elmúltak tőle a alsó lábszár görcseim... Szóval nem egy sz.r cucc. :)
2022. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pörköltbe?
2022. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
#4 ugye az megvan, hogy abban a tablettában nem a magnézium az 500 mg, hanem a magnézium citrát? Aminek a 11.34%-a a magnézium? Itt megtalálod, hogy pontosan mennyi van benne és hogy baromira nem egy olcsó termék, receptre sem. A kérdező meg válogathat kedvére a nem kamu termékek közül: [link]
2022. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Nem, nem tudtam. Köszi, hogy mondtad. Azért gondoltam, hogy jó, mert a háziorvosom (akit bírok) ajánlotta, és használt.


De belinkelek ide egy kérdést és a válaszaimat (csak én válaszoltam), hogy lásd, nem vagyok tök hülye. Csak te magnézium-ügyileg vagy tájékozott, én meg másban. Előfordul.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2022. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenképp valami jól hasznosulót, szóval amiben vagy laktát, vagy citrát formában van. én ilyet fogok elkezdeni. [link]
2022. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!