Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kopaszodás fiatalon fogászati...

Kopaszodás fiatalon fogászati dolgok miatt?

Figyelt kérdés
erőteljes mikiegeres kopaszodásba kezdtem pár éve, pedig csak 31 vagyok. van talán 2 amalgámmal régimódra tömött fogam, meg egy kezeletlen félbetört. foghatnám genetikára, de az a helyzet hogy egyik szülő felől sem jellemző, szerintem nekik 60+ évesen jobb állapotban van. inni is szoktam, legalja flakonos bort, heti egyszer két litert legalább. lehetnek befolyásoló tényezők?
2022. szept. 8. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogászati dolgok lehetnek befolyásoló tényezők.
2022. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

" inni is szoktam, legalja flakonos bort, heti egyszer két litert legalább."

Na az aztán biztos jót tesz...

Ezek után a hajad ne zavarjon, az lesz a legkisebb probléma veled.

2022. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem rendesen hullott a hajam nőként, csomókban, 2 hónap után már kopasz voltam szinte, akkor derült ki, hogy góc van az ínyemben, ki lett szedve, azóta elkezdett megint visszanőni.
2022. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem amalgám tömés miatt a hajam, hosszú idő volt még megállt a hajhullás miután kicserélték a tömést.


Nézesd meg mindenképp és cseréltesd ki a tömést

2022. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es vagyok

* amalgám tömés miatt hullott ki a hajam


Bocsi elírtam!

2022. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!