Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon anyámnak örökletes...

Vajon anyámnak örökletes kopaszodása volt és mennyi az esély hogy ezt átvettem tőle?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy sose ment el megnézetni hogy mitől hullik,így a sötétben tapogatózunk. Vett egy parókát és viszlát

Nem csak a fejtetőn,oldalt is és hátul is nagyon ritka,a tarkóján maradt egy jó adag még.

És azt mondja már a 20-as éveiben kezdődött,sok jött ki mosáskor


Próbáltam ennek utánanézni angolul is de nem nagyon találtam erről valamit,azt írja hogy a férfias típusú hajvesztés nőknél olyan korán szinte elképzelhetetlen hacsak ki nem váltja valami

Aztán meg,van 2 nővére és ők nem kopaszodtak,se a szülei.


2021. okt. 17. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőknél általában hormonproblémák okozzák. Azt egy egyszerű vérvétellel lehet vizsgáltatni.
2021. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát olyan se volt,most meg már mindegy,már 50 éves


Meg nem vágom,hogy van-e náluk olyan hogy dht érzékenység,mert nekik kevesebb van mint a férfiaknak,vagy tényleg csak valami hormonbaj okozza.

Hogy ezt a hajlamot mennyire lehet örökölni és mennyire kezelhető

Az ahogy mondja,hogy hogy hullott,tehát lassan fokozatosan abból az jön le hogy androgén alopecia volt. Csak nem értem hogy ha egyik hozzátartozó se,még az apja se kopaszodott akkor ő miért. Meg nagyon vastag szálú dús haj jellemző az ő oldalára,nekem is ilyen lett,annak meg ellenállóbnak kéne lennie a hormonok ellen,de mégis nagyon fosok hogy én is erre a sorsra jutok

2021. okt. 17. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!