Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen mutáns szúnyog volt...

Milyen mutáns szúnyog volt ez? Mit kezdjek ezzel a csípéssel?

Figyelt kérdés
Egy 20 perce kb megcsípte a karomat egy kicsi szúnyog, le is csaptam a bőrömön. Szinte azonnal el is kezdett viszketni, majd dagadni. Hatalmas 200 ft nal nagyobb fehér dagadás, körülötte piros. Nem is viszket hanem fáj, lüktet és zsibbad az egész kézfejem. Ijesztő, mi ez??? Bekentem, de a zsibbadás fájdalom nem szűnik.
2022. szept. 9. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
meg mindig zsibbad?
2022. szept. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
sokszor jobb ha le sem csapod, a mulkor en is lecsaptam a boromon egyet, sokkal jobban viszketett meg fajt mintha csak hagytam volna elmenni
2022. szept. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nem múlt el, akkor ügyelet, mert allergiás reakciód van.
2022. szept. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
Persze, hogy allergiás reakció, a csípés azt okoz, dehogy kell ügyelet, oda csak akkor kell eljutni, ha nagyon terjed vagy jelentkeznek légzési nehézségek, szédülés, stb. Nekem kb. minden szúnyogcsípés ilyen.
2022. szept. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már jól vagyok köszi szépen
2022. szept. 9. 06:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindig be van dagadva, de már nem zsibbad
2022. szept. 9. 07:31
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
Nekem anno a lábujjamon csípett meg, órákig be volt dagadva. Jegelésre jobb lett. Viszketésre meg forróvíz,más nekem nem használ.
2022. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!