Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körbebiciklizzem az osztállyal...

Körbebiciklizzem az osztállyal a Velencei-tavat?

Figyelt kérdés

Kardiológus szerint versenysport nem ajánlott, úgyhogy talán nem lenne jó erőlködni, amúgy se bicikliztem 1 km-t se szerintem. (Eddig, az még 2 hét múlva lesz) Meg mostanában kissé furcsa nyomást érzek az agyamban..

17F



máj. 16. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

E-biciklit bérelj, azzal nagyon kellemes. 10 ezer forint per nap a bérlés.


Egy napi biciklizes az osztállyal nem versenysport.

máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Azt csinálsz, amit akarsz. Ha nem akarsz, akkor nem biciklizel. Ürügyeket nem kell találni. Azért nem biciklizel, mert nem akarsz, mert soknak tartod. Pont. Jogod van hozzá. Kizárólag te döntesz.
máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%

Papíron nem egy nagy kihívás, de nagyon tud tűzni a nap, és egy rossz biciklivel, rossz kondiban 1,5x akkora megterhelés is lehet. Ezek a tapasztalataink.


Ha nekivágsz, akkor mindenképp bérelj helyben egy könnyű és jó biciklit! Ha nem vágsz neki, akkor azt meg tudod csinálni, hogy a kezdő pontra leutazol velük, és onnan csak az utolsó megálló pontig tekersz el (ellenkező irányban, mint a többiek), majd ott bevárod őket. Így mondjuk csak 2x6-8 km-t kell letekerned, és azt is a te tempódban.

máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
A Velencei-tó kör nem vészes, ha szívesen mennél, vállald be szerintem.
máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ofő bérelt nem e-bicajt
máj. 16. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
30 km a kör, ami nem egy hatalmas táv. De ha valóban nem bringáztál még egy km-t sem, akkor szenvedni fogsz.
máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!