Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrilt kb 1 even at szedtem...

Rivotrilt kb 1 even at szedtem minden nap egyet este. Kb egy hete teljesen megvontam es teljesen kikeszultem nagyon rosszul voltam es vagyok. Most egy het utan ujra bevettem egyet este, lehet ettol bajom h egy het megvonas utan bevettem ujra egeszt?

Figyelt kérdés
Miutan bevettem most este ugy erzem nem hallok rendesen sug a fejem is. Lehet ettol komolyabb bajom h hirtelen abbahagyas utan hirtelen bevettem egy egeszet este??vagy keso esetleg hogy 1 het utan ujra bevettem ha ilyen rossz allapotba kerultem?? (azer csak most vettem be ujbol mer nem jottem eddig ra mi lehetett a bajom)

#Rivotril #Ujrakezdese
2021. jún. 22. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A benzodiazepin nem cukorka, csak orvosi felügyelettel szabad abbahagyni. Erősen addiktív szerek.
2021. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Az a bajod, hogy hirtelen hagytad abba a szedést. Ezeket a nyugtatókat csak lassan csökkentgetve, hónapok alatt szabad elhagyni.
2021. jún. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj orvosi segítséget az elhagyáshoz vagy menj addiktológiára. Ebbe bele lehet halni.
2021. jún. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg bele lehet halni ?
2021. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En a frontint hagytam így abba , es tényleg majdnem belehaltam.

Egy hónapig kb azt se tudtam hol fáj., remegett még a fejem is .

2021. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!