Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichiáterhez fordulnék...

Ha pszichiáterhez fordulnék és őszintén elmondanék mindent(Pár éve bevettem 200db 2milis rivotrilt mégse haltam meg,emberi kapcsolataim nullák,gyermekkori,fiatalkori traumák,szorongás,öngy.-i gondolatok)Nem utalna kényszergyógykezelésre?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj ha hogy az ilyen lerivotrilozna ezek után.Meg gyógyszerezne.Lényegi megoldást nem adna.Talán ez a legszomorubb az egész pszichiátriában.
2020. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Budapesten sajnos én is ezt tapasztaltam, hogy ha nincsen pénzed szakemberre, magadra maradsz. Konkrétan én éreztem szarul magam az sztk-s pszichiáternél, hogy annyira látványosan untatom.:(
2020. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Kenyszergyogykezelesre ha nem vagy kozveszelyes csak sajat beleegyezes utan kuldhetne. Gratulalok a 400 milis rivotril mutatvanyhoz... Hogy elted tul?
2020. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
A tb-s szakorvos sajnos felejtős, lásd 2-es hozzászóló. Az untatáson kívül max. gyógyszerez. A magánorvos drága, de aki meg tudja fizetni annak megéri.
2020. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A 3-as hozzászólónak:egy kisebbfajta csoda lehetett,mert precízen kiszámoltam a halálos adagot,sőt még rá is tettem.Utána négy napig kába voltam.
2020. dec. 30. 13:45
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem hánytad ki?

Honnan jutottál ennyi gyógyszerhez?

Barátaid, rokonaid vannak? Állatod?

2020. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kuld kenyszergyogykezelesre, ha hallucinalsz, vagy konkret terved van arra, hogy magadnak arts.
2020. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Nincs kényszergyógykezelés. Ez már nem az őskor 😃

Ha magadra - vagy másokra nem jelentesz veszélyt - akkor nem tehetnek zárt osztályra.

Az hogy mi volt pár éve - vagy hónapja - itt most nem számít.

Az számít hogy aktuálisan mint mondasz. Ha azt mondod nem akarod magad kinyiffantani - akkor nem erőltethetnek rád semmit.

2020. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A hatosnak:Meg van a trükkje,hogy ne hányd ki,a feketepiacon jutottam hozzá,és nem,nem volt hamisítvány,barátaim nincsenek,állatom sincs,de lehet hogy lesz
2020. dec. 30. 15:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy menhelyre ott találhatsz neked való kedvencet :) macsekom is onnan van nagyon szeretem. :D
2020. dec. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!