Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves lánynak 163 centihez...

20 éves lánynak 163 centihez 47 kiló az már nagyon kevés?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 na nekünk egyformák a paramétereink és én is örülnék még pár kilónak! Igaz sok pasinak bejön az ilyen vékony alkat de én sokkal nőiesebbnek érezném magam, ha lenne rajtam még pár kg.
2022. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11 es. Igen sok pasinak bejön, azt észrevettem 😁 De az a pár kilonak nagyon örülnék ☺️
2022. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igazából én elfogadom magam így is meg pár kilóval nehezebben is, nekem fel sem tűnik a különbség, ismerősök mondták, hogy fogytam. Ettől még tudok nőies lenni, de szerintem sokan azért is néznek sokszor fiatalabbnak, mert a testalkatom is elég gyerekes. Mellem is alig van. De legalább tudok a gyerekosztályról is válogatni néha:D

Csak mindenki ledöbben, amikor meghallják, hogy egy felnőtt ember 50 kg alatt van.

2022. szept. 12. 10:49
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ledöbbennek, amennyi túlsúlyos ember ebben az országban van…nézz ki úgy, ahogy neked jó. Ha te így érzed jól magad, akkor legyél ilyen.
2022. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy gyenge, fáradt, normálisan mentsruálsz, persze. Egészséges vagy.
2022. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!