Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este sikerült az...

Tegnap este sikerült az orrüregemből vagy honnan a számon keresztül véletlenül kiköpnöm egy adag váladékot, ez rendben van?

Figyelt kérdés

Jelenleg meg vagyok fázva egy kicsit vagy allergiás vagyok. Igazából csak az orrom fújom szerda óta, ritkábban néha prüszkölök egyet, de nem is minden nap, valamint ugye csorog ez a váladék lefele az orrom felől. Ez utóbbi elég rossz mikor jobb híján csak szívogatja az ember....


Bocsánat, ha kissé gusztustalan, nem tudom másképp leírni.


Szóval nem nagyon tudok ettől a váladéktól megszabadulni, eddig ha próbáltam valahogy felgargalizálni, hörögni valahigy sose jött ki, inkább csak öklendezés, nyáladzas lett belőle.😅


Tegnap este addig próbálkoztam, hogy hátha kijönnr egy adag, megkönnyítve egy időre magam, hogy hirtelen köptem egyet, de éreztem, hogy nem a gyomrom/torkomból jött hanem ugye az orrom felől.


Mondhatom eléggé meglepődtem rajta, higy egyáltalán ilyet lehet csinálni, elég undi volt, de közben meg is ijedtem tőle. Azért nagy adag volt, ahhot képest amit az ember az orrán kifúj.

Ez lehet probléma vagy mas is csinált már ilyet?😅😅😅 Javarészt átlátszó volt de itt ott volt benne valami olyan fehéresebb színű mócsing, meg néhol valami sárgás vagy barnás, nem is tudom mihez hasonlítanám. Lefotoztam, higy esetleg meglegyen, ha valaha szükség lehet rá (fogalmam sincs miért), de itt inkább lehet nem mutatnám meg, esetleg csak ha valakit nagyon "érdekel", mire gondolok.


Ja egyébként szerdán voltam orvosnál, elmondtam a panaszaim, de csak letesztelt covidra (negatív), aztán azt mondta, hogy lehet hogy ez allergia, majd ha jövő ilyenkor is előjön, akkor biztos az. Írt fel egy allergiagyógyszert, ami elvileg vírusra is jó, aztán amúgy meg se vizsgált, szinte rám se nézett....


Köszönöm, ha valaki segítő jelleggel válaszol.



2022. szept. 12. 07:57
 1/3 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Gratulálok, sikerült életedben elöször “turháznod”.

Ne eröltesd nagyon meg megsérülhet az orros és garatod között levö rész, de igen, betegen ez a legjobb módja sokszor a váladék eltávolításának, teljesen rendben van.

2022. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sose hallottam még erről, nem is éreztem semmit, nem is fájt, hirtelen azt hittem hogy egy kis hányás. Elég érdekes egy élmeny de rendesen kitisztult a torkom tőle annyi cucc kijött. Csak a színe miatt féltem, hogy eserleg baljós lehet talán, habár kitudja mióta gyűlt ott és milyen bacik szennyezték.

Köszönöm a válaszod.

2022. szept. 12. 08:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Acc segít a többit is előcsalogatni. Este ne vegyél be, csak reggel vagy délelőtt. Már ha még van panaszod.

Gyógyteák is segítenek, csak lassabban. Kakukkfű, Bodza, hársfavirág

2022. szept. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!