Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Újra műthetnek?

Újra műthetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hete volt perforált vakbélgyulladásom és meg is műtöttek.

A drain cső miatt van egy lyuk ugye a hasamon és a problémám itt kezdődik.

3 hete kötöznöm kell mert az első naptól kezdve bevan gyulladva. 2 hét után (előzőhéten) az orvos egy szikével megis vagdosta nekem,meg kitisztította,de mondta,hogy még mindig van egy kis gyulladás. 3 hét eltelt és a seb még mindig ugyanolyan,nem kezdett hegesedni,viszont,nem fáj egyáltalán,nem váladékozik stb,csak egyszerűen nem gyógyul.

Tudom,hogy így látatlanba nehéz megmondani,de hátha valakinek van tapasztalata.

Szerintettek ez normális,vagy a leírtak alapján esélyes egy újabb műtét?

Kötözöm és betadinet használok.



2022. szept. 13. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A kórházban a műtét után 2 napig nem cseréltek nekem kötést,szerintem ott gyulladhatott be…
2022. szept. 13. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne műteni? Mit csinálnának a műtét alatt?

Esetleg intenzív sebkezelés lesz antibiotikummal karöltve.

2022. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát hallottam olyat,hogy,ha nem gyógyul magától akkor megkell nyitni a sebet újra. De lehet rosszul hallottam.
2022. szept. 13. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fertőződött, akkor gyógyul. Optimális esetben belülről kifelé haladva gyógyul, ezért lehet, hogy kívül nem látsz semmit, de ez nem baj. Ha nem piros, nem fáj, nem váladékozik, akkor ne aggódj.
2022. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okes,koszonom!
2022. szept. 13. 22:07
 6/6 anonim válasza:
2 naponta cserélik a kötést
2023. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!