Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a szabály most az oltatlano...

Mi a szabály most az oltatlanokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha valaki pozitívat tesztel covidra és karanténba kerül, akkor az őt körülvevő oltatlan osztálytársak, családtagok is karanténba kerülnek?

2022. szept. 14. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én tesztelnék egyet (tudom, ha nem bizonyított az érintkezés, akkor csak pénzért lehet), és ha nincs semmi, akkor járnék tovább suliba, ha pozitív, akkor meg marad online.
2022. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oltatlan vagyok.. hivatalos karantén se volt. Kiírt a doki betegállományba 2 hétre, ennyi. Párom simán járt mellőlem dolgozni.
2022. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy ha valaki bejelentettem karanténban van és erről ugye az iskolának is szólnak, akkor az érintett oltatlan osztálytársaknak is karantén lesz?
2022. szept. 14. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Mindenki magának intézi a pozitív papírt. Ha nem akarsz dolgozni vagy tanulni akkor kiír az orvos. Kész. Attól még akár a nagyanyád is mehet boltba vagy ahova akar.
2022. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A suliban mindenhol van erre kidolgozva egy eljárásrend, osztályfőnököd kérdezd meg.
2022. szept. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most már nem kell karantén az osztálytársaknak, sőt, senkinek.


De a legtöbben pl be sem jelentjük hogy pozitívak vagyunk. Otthon maradunk, ennyi.

Vacakol a franc az orvossal, a negatív teszttel, a hatóság felé jelezni (külföld). Na meg a fenéket.

2022. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!