Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apum 57 éves, és van rajta...

Apum 57 éves, és van rajta súlyfölösleg is bőven, és már néhány napja vérzik az orra, a vérnyomása 200fölött van ilyenkor, és az igazi probléma ott van, hogy nem hajlandó orvoshoz elmenni. Hogyan vehetném rá, hogy orvosi segítséget kérjen?

Figyelt kérdés
az a baj,hogy rettentően makacs,és csak az jó amit ő tesz,vagy gondol.egyszerűen képtelenség őt meggyőzni arról,hogy az orvos tudna neki segíteni.azóta rettegésben élünk mert félünk,hogy valami komolyabb baja lesz.SEGÍTSETEK TANÁCSOT ADNI,MIT TEHETNÉNK
2008. dec. 22. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak az én Apukámról lenne szó!

Az enyém is ilyen makacs. Én annak idején leültem vele és komolyan elmondtam neki, hogy ennek a makacsságnak súlyos következményei lehetnek és nem szeretném elveszíteni. Aztán megkérdeztem tőle, hogy esetleg nem szeretné egyszer a kezében tartani az unokáját? Azóta leszokott a dohányzásról. Persze gyógyszert azóta sem lehet belé tukmálni, de egészségesebb étrendet bevállalta.

2008. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy bele fog halni. Az én apámmal ez történt, mert nem ment orvoshoz. Ráadásul a kezeim között halt meg, tök váratlanul. Mondd neki, hogy ugye nem akar téged ilyen helyzetbe hozni? Okozni kell neki egy kis lelkiismeretfurdalást, hogy "felébredjen".
2008. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát ez az basszus...ezzel én is tisztában vagyok,hogy ennek ha nem lesz segítség nem lesz jó vége....nagyon nem lesz....

sőt!kedves utolsó:már megtörtént,mondtam én már neki mindent az unokát,meg mindent...de semmi...azt mondja neki nincs semmi baja,attól,hogy párszor vérzett az orra...nagyon elvagyok keseredve...

2008. dec. 22. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy rémisztő dolog,hogy vérzik az orra,de lehet emiatt nem kapott agyvérzést. A gyengébb erek elpattantak. Nézz körül az Aloe termékek közt, saját tapasztalat anyukám belgyógyászati problémáin segített, és még fogyott is. Perzse egy alapos orvosi kivizsgálást semmi nem helyettesít!
2008. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bajer ***** válasza:
Lehet, hogy szörnyen hangzik, de hagyd rá. Ha elszólítja az Úr, az ő földi ideje lejár és ebbe bele kell törődnöd ha nehéz is.
2012. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne bagózzon -
2017. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!