Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális vagy lehetséges...

Ez normális vagy lehetséges hogy orvosi probléma áll fenn?

Figyelt kérdés

már minimális alkohol fogyasztása után is jelentősen csökken a teljesítőképességem,úgyértve hogy már 1-2deci bor után is probléma van az erekcióval.Úgy tudom hogy ez csak nagy mennyiségű alkohol fogyasztásakor van így,kevésnek éppen hogy növelnie kéne a nemi vágyat.

Szerintetek orvoshoz kell ezzel fordulni?


2011. szept. 17. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem, ne igyál ;)
2011. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Inkább csinálj valami értelmeset helyette. Pl.: szilvásbuktát. Az is növeli a nemi vágyat :-)
2011. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aranyszabály, hogy a nemi vágy erőssége az elfogyasztott alkohol mennyiségével egyenesen arányos, a potencia pedig fordítottan arányos. :)

Persze egy bizonyos mennyiség után a vágy sem nő tovább, a potencia pedig eléri a 0-t.


Szerintem amúgy nem igazán normális, lehetséges, hogy nálad speciálisan ilyen a szervezet reakciója az alkoholra. Ez esetben Ön dönt: iszik vagy ... :)

2011. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bajer ***** válasza:
A te esetedben normális. Rengeteg ember fokozottan intoleráns az alkohollal szemben. Másnak ilyen kevés bor még nem okoz ekkora rendellenességet. Úgy látszik ezt is úgy kell kezelned mint az autózást (0% alkohol).
2012. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!