Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a anykamnál?

Mi lehet ez a anykamnál?

Figyelt kérdés
Már elég rég óta van, hogy a nyakamnál( ahol elkezdődik a hajam)kipattog a bőr, hámlik és piros lesz.Néha viszket is, de ritkán.Máshol nem jelentkezik.Nem hiszem,hogy gomba lenne mert muteromnak is volt ilyen. Inkább valami örökletes bőrbetegségre gondolok.Valakinek valami ötlet......köszi:)
2010. szept. 26. 00:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi......nyakamnál.......:S
2010. szept. 26. 00:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ekcémára gondolok!
2010. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Majd utána nézek, de mit tudsz róla?
2010. szept. 26. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt javaslom, hogy nézd át a ruhatáradat is. Az is könnyen előfordulhat, hogy valamelyik ruhád címkéje dörzsöli ki a nyakadat viselés közben.
2010. szept. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 chhhhhhhh válasza:

Majdnem biztos, hogy nem ekcéma..az máshol is jelentkezne...

egyébként olvass utána és nézd meg hasonlóak e a tünetek..

atópiás dermatitis- így keress rá a googleban

2010. szept. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem pestis......
2010. szept. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy bőrgyógyászt, és megmondja mi az... lehet nem komoly dolog, de mi van ha igen? szóval menj el ha tudsz.
2010. szept. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szisztok! Az 01.49-esnek üzenem, hogy elmehet a .......-ba.Megnéztem google-ba és atünetek alapján még is csak lehet, hogy ekcéma.Sőt eszembe jutott, hogy télen a karomon pici száradások szoktak lenni, de a tavasz beálltával mindig eltünnek.Azt hiszem elmegyek bőrgyógyászhoz. eddig azért nem mentem mert nem volt olyan zavaró.Most viszont félek,hogy durvább lesz.Jaaa és azt is írták, hogy az ekcéma örökletes is lehet.Tehát nagy esélye van, hogy muteromtól örököltem.

Köszi a válaszotokat!!!! Minden jót! üdv........

2010. szept. 26. 12:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaaa, a ruhás ötlet is jó lenne, de nem hordok olyan darabot amely kidörzsölhetné.Azért köszönöm.....:)
2010. szept. 26. 12:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!