Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg nem fognak szombaton...

Tényleg nem fognak szombaton hazaengedni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön műtenek. Endoszkópos műtét. Elvileg szombaton mehetnék haza, de most valaki azt mondta nekem hogy szombaton nem adnak ki zárót. Semmiképp nem szeretnék bent maradni mert otthon vár majd a kisfiam. Hogy van ez? Karcagi kórház
2022. szept. 20. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ott nem tudom mi a szokás, de emiatt nem szoktak tovább bent tartani. Vagy megírják előre a zárót, vagy megírja az ügyeletes, vagy megmondják, hogy menj vissza érte, vagy kiküldik postán.
2022. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért nem mehetsz haza mert nincs zárójelentés akkor közlöd hogy saját felelősségére hazamész, hétfőn visszajössz a zárójelentésért.
2022. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt így, hogy csütörtökön műtöttek és szombaton engedtek haza. Pénteken megírták a zárójelentést előre és semmi gond nem volt.
2022. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor máskor miért nem tudják előre megírni és miért kell feleslegesen ott maradni, mondjuk egy szerda estére?
2022. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Záró miatt nem kell feleslegesen ott maradni sem hétközben, sem hétvégén. Amúgy sem börtön, ha akarsz, záró nélkül is elmehetsz.
2022. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.

Főleg, ha aztán egyébként az kerül rá, hogy: nem sikerült, meg kell ismételni azonnal. Aztán keresik a beutaltat...

2022. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!