Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente miért nehezek a...

Reggelente miért nehezek a lábaim?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja kezdtem el napi szinten biciklizni, reggel és délután maximum negyed órát. Nagyjából ezzel egyidőben reggelente nehéz lábakkal kelek, nem bírok az ágyban maradni hétvégén sem, mert kényelmetlen, és amikor felkelek és elkezdek mozogni elmúlik ez az érzés. Úgy érzem sajognak a vádlijaim. Közben 2 hete elkezdtem szedni vénafal erősítőt és vadgesztenye krémmel is kenem naponta 2x,de mégis minden reggel így ébredek. Mitől lehet ez?

2022. szept. 24. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
A vénafal erősítőtöl. Teljesen egyértelmű. Hagyd el, elmúlnak a panaszaid.
2022. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a vénafal erősítőt pont emiatt kezdtem el szedni, szóval már előtte megvolt ez a nehézláb érzet :/
2022. szept. 24. 13:55
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Az biztos, hogy perifériás keringési zavar okozza. Hogy a keringési zavart mi okozza, arról a korod, nemed, életmódod, étrended ismeretében tudnánk többet mondani.
2022. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!