Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit megrázott az áram....

Kicsit megrázott az áram. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az előbb kihúztam a monitort a konnektorból. Hosszabitóm van, ezért egy kézzel húztam ki. Tehát a hosszabbitón volt a kezem, és ugye azzal a kezemmel tartottam, amelyikkel kihúztam. Általában mindig így csinálom. Viszont most enyhén megrázott miközben kihúztam. Ez azért volt,mert túl közel volt a kezem,vagy valami nem okés a hosszabitóval?

2022. szept. 24. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Cseréld le a hosszabbítót.
2022. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis kósza áram atszaladt rajtad, de szerintem is le kéne cserelned. Ugyan így jártam karácsonykor csak engem az egosor vagott meg, hosszabbító csere után semmi gond nem volt vele.
2022. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az is, hogy nullás hosszabbítót, csak nullás aljzatba csatlakoztass!
2022. szept. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!