Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki dohányos család tagja van...

Aki dohányos család tagja van hogy, birja a végetnemérö köhögést meg az álandó füst szagot?

Figyelt kérdés
Van füldugom de a köhögést igy is halani lehett.

2022. szept. 26. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Belehalt már a dohányzásába...
2022. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Anyukám dohányzik kb. 25 éve. Nem köhög és nem gyújt rá a lakásban.
2022. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Attol nem félek hogy, meghalna ugyan is tökéletes egyensúlyt tart nem szìv elég sokat.A szervezet is azért reagál köhögésel mert tisztulni probálna.Amint kögés meg volt jönn az újabb cigi gyujtás ezzel létre hozva a végetnemérö köhögést.Nyilván a tüdeje nem fogja birni a terhelést de ha példálul nem kel fizikai munkát végeznie még igy is sokáig húzhatja.Mert a szervezete küzdeni fog a tulélésért különben nem köhögne ö maga meg nem fog 1 dobozt elszivni egy nap.
2022. szept. 26. 12:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nap 8 szálat szívhat.
2022. szept. 26. 12:24
 5/15 A kérdező kommentje:
A kérdést meg azért raktam fel mert a neten a keresöbe semmit nem dob ki dohányos család tagra.Bizonyára törlik a keresökböl ezt mert valjuk be aki egézséges nem dohányzik ezt csak elviselni tudja semmi mást nem csinálhat.Meg szenved mert nincs ráhatása a dologra.ami ironikus mert nem is ö cigizik de ö szív miatta a legtöbett.
2022. szept. 26. 12:28
 6/15 anonim ***** válasza:

"nincs ráhatása a dologra"

De van.

2022. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki köhög a cigitől, kedves kérdező, az nem azért köhög mert tisztul a tüdeje. Hanem pont hogy le van rakódva és küszködik. Akkor tisztulna a tüdeje ha nem szívná egyáltalán.

Amúgy meg a köhögés a nagy dohányosoknál jön elő...

2022. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
29 évig laktam otthon. Addig szívtam anyukám cigifüstjét. A mostani háziorvosom tüdőgyógyász onkológus. Említettem neki ezt. Eléggé húzta a száját...Magyarul elismerte,hogy nem tett jót a tüdőmnek.
2022. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha köhög akkor már rég rossz. Nem akarlak megijeszteni, de az 1 szál is sok lenne neki.

Az én párom is cigizik. De nem bírom elviselni a lakásban. Így kitiltottam. Ez van, elfogadta.


A szülei bent bagóznak 3 kisgyerek is él velük. Ha elmegyünk hozzájuk azonnal a mosógépbe teszem a ruháinkat és alapos fürdés, mert fél óra alatt olyan szagunk lesz, mint valami kéménynek. Borzalmas.

2022. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2.

Attól még bőre, haja, ruhája büdös.

2022. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!