Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek a családomnak van...

Szerintetek a családomnak van igaza, hogy ez így képembe vágják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A családom az utóbbi időkben borzalmasan szereti az orrom alá dörgölni, hogy még nem volt senkim, és, hogy miért nincs.

Ezt úgy kell elképzelni, hogy rendesen kinéznek nekem embereket, hogy én kikkel lehetnék. Múltkor is, nagymamám és nagynénim valami rendezvényen valami ismerősük fiát "kinézték" nekem, miközben a csávó volt vagy 23-24 éves. Nos, ezzel csak az a baj, hogy én 16 vagyok.

Nyaraláson a nagybátyám kölzi velem, hogy van nekem egy fiú, "akivel össze tud hozni". Mondom, oké, és ezzel én most mit kezdjek? Tisztázzuk, én semmi ilyesmit nem kértem tőlük.

Még eset. Tegnap ülünk, szalonnát sütünk, valahogy feljött a téma, hogy lesz tűzijáték a közeli kisvárosban, mire megkérdeztem nagy izgatottan anyukámat, hogy megyünk-e, mire csak az volt nagy lekezelően a válasza, hogy: "Hány éves is vagy?". Nagybátyám meg: "Neked ennyi évesen, ilyen korban már fiúval kéne menni, vagy a barátnőiddel".

Nyaraláson is megjegyezték, hogy ha unatkozok, keressek magamnak valami fiút, akivel kimehetek. Hát, kössz, nem.

Nem tudom, szerintem 16 évesen még semmivel nem vagyok elkésve, de azért elég sz*r érzés, hogy ezt így folyamatosan az orrom alá dörgölik. Meg, hogy ők miket csináltak ennyi évesen.


Szerintetek igazuk? Vagy ti is így gondoljátok?



2022. aug. 12. 21:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy van igazuk. Nekem ezt eszembe nem jutna a lányom arcába vágni, de a családnak sem engedném.

Nincs veled semmi baj. Majd te tudod, mikor lesz itt az ideje.

2022. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Bolondok 😃 azt akarják, hogy feküdj le vkivel?
2022. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél pár terhességi tesztet és kérj meg egy ismerős terhes csajt, hogy pisilje le őket! Aztán tegyél párat a szemetesbe!
2022. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#2, fogalmam sincs, hogy mit akarnak :(. Vagy mi a céljuk, mit akarnak elérni ezzel.

Szerintem valahogy a fiatal énjüket látják bennem és a tesómban, és zavarja őket, hogy én nem csinálok olyan dolgokat mint, amilyeneket ők, annak idején csináltak. Mert szerintük csak az, úgy, a normális, ahogyan ők gondolják, és csinálják.

2022. aug. 12. 21:35
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudnak róla, de ezzel bántanak téged. Nem tudom megtennéd e, de jó lenne ha megkérnéd őket, hogy fejezzék be. Ez a te életed, és nagyon ki tudnak cseszni az emberrel ilyen beszólogatások. Önbizalomhiány, önértékelési problémák alakulnak ki. Pedig hagyni kellene egy gyereket felnőni, esetleg kisebb terelgetéssel, de nem piszkálgatni, beszólogatni. Ez mérgező.
2022. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Fogyatékos a társaság! A szüleid hallják ezeket? Ha nem, akkor szólj nekik, hogy állítsák le őket. Amennyiben igen, és nem szólnak, akkor jelezném nekik, hogy nem veszek részt több családi rendezvényen, amíg nem teszik.

16 évesen nagyon ráérsz erre, majd lesz, ha megtetszik valaki. Lehet, hogy csak viccelődnek, de ez akkor sem normális.

2022. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 16 évesen volt előszőr barátom. Semmivel nem vagy elkésve, nem is értem a szüleid.. örülniük kellene hogy nem egy ribi vagy aki minden nap más fiúval hempereg, és 3 napig nem veszi fel a telefont e miatt a szüleinek, ennyi idősen
2022. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#6, azért a fogyatékos szót nem használnám rájuk, azért normálisok ők, de ezt az agymenésüket nem értem én se.

Köszönöm mindenkinek a megértő szavakat :)!

2022. aug. 12. 21:52
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Másoknál meg fordítva szokott lenni probálják úgymond védeni a lányt.
2022. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha győri vagy én szívesen segítek a teszteket meg csinálni 😄 (mielőtt bárki beteg dologra gondolna, terhes vagyok, semmi perverzség...)
2022. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!