Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor mondják azt egy gyerekre...

Janosvertes32 kérdése:

Mikor mondják azt egy gyerekre és felnőttre,hogy beteg sérült!?

Figyelt kérdés
amikor azt mondják ezekre az illetőkre,egyénekre,személyekre,hogy egy furcsa és különös szerzetek ők egy különcök mások mint a többiek és nagyon kilógnak a sorból másmilyenek.

2022. szept. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek álltalában, buták és primitívek attól érzik magukat jól ha másokat sértegetnek!
2022. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl tüdőgyulladást kap, miközben bokatöréssel fekszik otthon, akkor beteg sérült lesz.
2022. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi köszönöm szépen a válaszaikat mindenjot kívánok önöknek is viszlát.
2022. szept. 30. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én utálom az embereket, meg nem is tartom semmire őket, nincsenek barátaim se senkim de egyáltalán nem is igénylem, még az iskolában azt mondogatták rám hogy antiszociális vagyok meg ilyesmi, lenéztek, kiröhögtek... ma meg már nem basztat senki mert mindenki éli a nyamvadt kis életét, dolgozik szaréhugyé, szenved az életben vagy a pénz miatt vagy mert családja van vagy mittudjamén mi miatt... én meg éldegélek gondtalanul, a munkám nem is munka mert szeretem és még jól is keresek, itthon sincs semmi gondom. Vagyis de, a legnagyobb gondom már napok óta hogy egy rohadt muslicát nem tudok lecsapni mert olyan kicsi és állandóan itt repked körülöttem és már rohadtul idegesít... akkor ha "betegnek" lenni olyan mint én, és "normálisnak" azok mint ők, akkor ezerszer inkább vagyok különc beteg fogyatékos akármi :DDDD
2022. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tehetség másként ***** válasza:
100%
Sokan összekeverik a fogyatékosságot a betegséggel, pedig pl. a vakság csak egy állapot.
2023. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!